• DOLAR 33,05 %0.15
  • EURO 36,02 %0.04
  • ALTIN 2.583,55 %0.54
  • BİST100 11.065 %0.00
  • BITCOIN 63.633 %1.33
  • ETHERIUM 3.430 %2.36
29°

Tarım Haberleri

tarım haberleri ve güncel tarım gelişmeleri, tarım ile ilgili tüm video, tarım fotoğrafları ve tarım haberleri Akdeniz Gazetesi sitemizde


Osmaniye

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın 2024 yılı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında, Osmaniye'den gönderilen projeler arasında 5’i destek almaya hak...

Genel

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde Atıksu Arıtma Tesisi'nden alınan su, tarımda kullanılıyor.

Genel

Başhekim Yardımcısı Dr. Yunus Emre Yıldırım hastalarına uyguladığı tarımla terapinin hastalarına büyük katkı sağladığını belirtti.

Osmaniye

Osmaniye Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarının gelmesiyle birlikte Zorkun ve Olukbaşı yaylalarında gıda denetimlerini arttırdı.

Ekonomi

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, bu yıl 104'üncü yılını kutlayan Borsa'nın, tarımın modernizasyonu, ticaretin geliştirilmesi ve kentin marka...

Adana

Adana'nın Çukurova ilçesinde popülasyonunun artması beklenen Akdeniz meyve sineği zararlısına karşı sektördeki tüm paydaşlarla işbirliği halinde entegre mücadele yürütülüyor.

Ekonomi

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yürütülen Kırsal Kalkınma ve Çiftçi Destek Projesi (KDAKP), kapsamında çiftçilere basınçlı su tankeri desteği verildi.

Genel

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerine bağlı teknik personeller, biçerdöver ve hasat kontrollerine hız kesmeden devam ediyor.

Antalya

Kore Cumhuriyeti Heyeti Küresel Liderlik Programı kapsamında geldiği Antalya’da Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne misafir oldu.

Ekonomi

Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde çiftçilere Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi Projesi (TAKEP) kapsamında sebze fidesi dağıtımı gerçekleştirildi.

Eğitim

Osmaniye Tarım ve Orman İl Müdürlüğümüzce, küresel ısınmayla birlikte önemi daha da artan suyun verimli kullanılması ve sürdürülebilirliğin sağlanması amacıyla...