15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN MEVLİT OKUNULDU 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN MEVLİT OKUNULDU

Kadirli Belediyesi tarafından semt pazarları sonrasında ortaya çıkan olumsuz görüntülerin oluşmaması adına semt pazarı esnaflarına büyük boy çöp poşeti dağıtıldı. 
Zabıta Müdürü Cezmi Aydın, beraberinde Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleriyle, Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi’nde kurulan semt pazarı esnaflarını tek tek gezerek Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar’ın selamlarını iletti, hayırlı işler dileklerinde bulundu.
Ekiplerle esnaflara büyük boy çöp poşeti dağıtan Aydın, “Semt pazarı esnafımızın kendi temizliğini yaparak dağıttığımız poşetlere artıklarını ve atıklarını hazır vaziyette bırakması durumunda biz bu pazardan çok daha rahat ve kolay çıkacağımızı düşünüyoruz. Çünkü gece uzun saatlerde yapılan temizlik bölge halkını rahatsız etmekte. Burada el birliğiyle pazarımızı temiz tutacağız ve pazarımızın temiz olarak bırakılmasını sağlayacağız. Bu konuda Pazarcılar ve Manavlar Esnaf Odası Başkanımıza ve tüm pazarcı esnafımıza duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz. Hep beraber bu konuda bir başarı sağlamak istiyorsak birlik beraberlik içerisinde bu uygulamayı hayata geçirmek zorundayız” dedi.

Muhabir: Ümit KAHRIMAN