2023–2024 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Fatih İlkokulu'nu ziyaret eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, öğrencilere karnelerini dağıttı.

Ziyarette Milli Eğitim Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Emir Hasan Arslantaş ile İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak da yer aldı.

1111

Dudak uçuklatan fiyatlar, 1 Milyon lirayı aşıyor! Dudak uçuklatan fiyatlar, 1 Milyon lirayı aşıyor!

Okul bahçesindeki veliler ile bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, daha sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret etti. Öğrencilerin hatırlarını soran Vali Dr. Erdinç Yılmaz, çocuklarla bir arada olmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, tatilde dinlenmelerini ve bol bol kitap okumalarını tavsiye etti. Daha sonra karneleri dağıtan Vali Yılmaz, çocuklara başarılar diledi.

Vali Yılmaz, sınıf ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, “Bugün çocuklarımızın karnelerini dağıtıyoruz. Çocuklarımız çok heyecanlı, biz çok heyecanlıyız. Eğitim Öğretim yılımız boyunca 139 Bin öğrencimize 9 Bin öğretmenimiz fedakârca eğitim ve öğretim faaliyetlerini gerçekleştirdi. Hamdolsun Osmaniye olarak eğitimde çok iyi gidiyoruz, Allah nazardan saklasın. En güzelini inşallah yakalayacağız. Bölgemizde eğitim anlamında model, öncü illerden biri olma yolundayız. Emeği olan bütün arkadaşlarımızı, İl Milli Eğitim Müdürümüzden başlayarak öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve kıymetli ailelerini kutluyorum. Osmaniyeli hemşehrimiz Milli Eğitim Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürümüz de bugün aramızda. Kendilerine eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza iyi tatiller diliyorum, bol bol kitap okumalarını diliyorum. Öğrencilerimiz bol bol dinlensinler, gelecek döneme de en güzel şekilde hazırlansınlar istiyoruz. En içten dileklerimizle güzel bir tatil olmasını temenni ediyoruz.” diye konuştu.

3333

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin son bölümünde öğretmenler odasında okulun öğretmenleri ile bir araya geldi. Öğretmenlerle bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, tüm öğrencilerimiz ve öğretmenlerimize başarılar dileyerek ziyaretine son verdi.

Kaynak: Valilik Basın