• DOLAR 33,03 %-0.04
  • EURO 36,00 %0.15
  • ALTIN 2.550,86 %-0.01
  • BİST100 11.156 %0.00
  • BITCOIN 67.300 %0.9
  • ETHERIUM 3.464 %-0.49
32°

Öğrenciler Haberleri

öğrenciler haberleri ve güncel öğrenciler gelişmeleri, öğrenciler ile ilgili tüm video, öğrenciler fotoğrafları ve öğrenciler haberleri Akdeniz Gazetesi sitemizde


Çevre

Osmaniye Belediyesi Çevre ve Kontrol Müdürlüğü ile İzcilik Kulübü öğrencileri, “Temiz çevre temiz şehir” özelinde Zorkun Yaylası Şenlik Tepesi'nde çevre...

Osmaniye

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde okulların tatile girmesiyle birlikte camilerde açılan yaz Kur’an kurslarına ilginin yoğun olduğu bildirildi.

Osmaniye

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) 2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, Karacaoğlan Yerleşkesi OKÜ Stadyumu’nda gerçekleştirildi.

Eğitim

Öğrencilere karnelerini dağıtan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Osmaniye olarak eğitimde çok iyi gidiyoruz. Bölgemizde eğitim anlamında model, öncü illerden biri...

Güncel

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi tarafından lise öğrencilerine yönelik üniversite tanıtım programı düzenlendi.

Adana

Adana’nın Kozan ilçesinde Zübeyde Hanım anaokulu yıl sonu gösterisinde bu kez öğrenciler değil, anne ve babalar sahne aldı.

Genel

Osmaniye İŞKUR İl Müdürlüğü koordinasyonunda, kentteki bazı kurum müdürleri tarafından lise öğrencilerine bilgilendirme yapıldı.

Çevre

Osmaniye TEMA Gönüllüsü 7 Ocak İlkokulu öğrencileri tarafından çevre temizliği etkinliği düzenlendi.

Antalya

Antalya’da çocukları LGS’ye girecek veliler sabahın erken saatlerinde çocuklarıyla birlikte gelip onların heyecanına okul önlerinde ortak oldu.

Genel

Adana’nın Kozan ilçesinde öğrenciler, ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 104. yıl dönümünü gösterilerle kutladı.

Güncel

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, kent merkezinde bulunan Ayşe Aybaba Anaokulu’nun öğrencilerini ziyaret etti.

Genel

Antalya Büyükşehir Belediyesi, açtığı öğrenci yurtlarında kalan gençleri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Ankara’ya götürdü.