OSMANİYE VALİSİ DR.ERDİNÇ YILMAZ, BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ OSMANİYE VALİSİ DR.ERDİNÇ YILMAZ, BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Osmaniyeli Kurban Bayramı'nı büyük bir coşkuyla kutlarken, kentteki kesimhanelerde ve özel sektörde iki gün boyunca kurban kesimleri sürdü. 
Bayram boyunca, büyükbaş kurbanlık kesimlerinin yapıldığı Coşkun Et firması, İslami usullere uygun olarak gerçekleştirdiği kesimlerle dikkat çekti.
İşletme Mustafa Coşkun, bayram boyunca tesislerinde kurban kesimi yapıldığını, belli bir sıra ve düzen çerçevesinde, mesaj sistemi aracılığıyla vatandaşları davet ettiklerini belirtti. 
Vekalet alınmasından itibaren kesim ve diğer tüm süreçlerde soğuk sıralı sistemi uyguladıklarını söyleyen Coşkun, her aşamanın titizlikle yürütüldüğünü ve kurban paylarının vatandaşlara eksiksiz teslim edildiğini vurguladı.

Whatsapp Görsel 2024 06 17 Saat 10.06.53 C89B88BdCoşkun, "Kurban Bayramı bizim için manevi değeri yüksek, özel bir zaman. Bu dönemde vatandaşlarımızın dini vecibelerini en doğru şekilde yerine getirebilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kesim işlemlerini İslami usullere göre yaparak, vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla kurbanlarını teslim almasını sağlıyoruz" dedi.
Bayram süresince yüzlerce kurbanlık, Coşkun Et tesislerinde kesilerek paylaştırıldı. 
İşletme, hijyen kurallarına uygun ve modern tesislerinde gerçekleştirdiği kesimlerle, Osmaniye halkının takdirini kazandı. 
Coşkun, gösterilen ilgiden memnun olduklarını ve önümüzdeki yıllarda da aynı titizlikle hizmet vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

Muhabir: Ümit KAHRIMAN