Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) “Hadi Şimdi Harekete Geç“ başlıklı kariyer etkinliği gerçekleştirildi.
OKÜ Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGEM) tarafından düzenlenen etkinlik, Rektörlük Büyük Salon’da gerçekleştirildi. 
Etkinliğe, OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, KAGEM Müdürü Prof. Dr. Adnan Bozdoğan, akademik ve idari çalışanlar ile öğrenciler katıldı.

BAŞKAN İBRAHİM ÇENET İTİRAZ ETTİ, EKMEĞİN YENİ FİYATI KAÇ LİRA OLDU? BAŞKAN İBRAHİM ÇENET İTİRAZ ETTİ, EKMEĞİN YENİ FİYATI KAÇ LİRA OLDU?

442435833 18429702283059070 4386722166344040247 N
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kariyer etkinliğine, Tosyalı Holding Merkez Satın Alma Müdürü Ethem Yaşar, konuşmacı olarak yer aldı. Meslek ve iş hayatı deneyiminden örnekler veren Ethem Yaşar, sunumunda öğrencilere iş başvuruları, iş arama süreçleri hakkında önerilerde bulundu. 
Üniversitede alınan eğitim-öğretimin önemine ve mezuniyet sonrası iş hayatına yönelik atılması gereken adımlara da değinen Ethem Yaşar, yabancı dil öğrenmenin gerekliliğine ve iş hayatında farklılık sağlayacak nitelikler kazanmanın önemine vurgu yaptı.
OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, etkinliğe katkılarından dolayı Tosyalı Holding Merkez Satın Alma Müdürü Ethem Yaşar’a çiçek ve teşekkür belgesi takdim etti.
Etkinlik sonrasında öğrenciler, Tosyalı Holding insan kaynakları yetkilileri ile yüz yüze görüşme imkanı buldu.

Muhabir: Ümit KAHRIMAN