SON İKİ GÜNDE 17 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ SON İKİ GÜNDE 17 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Kadirli Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar, vatandaşların yoğun olarak kullandığı Alparslan Türkeş Bulvarı’nda (Yeni Hastane Yolu) devam eden çelik asfalt yol ve köprü genişletme çalışmalarında incelemede bulundu.
Başkan Olcar, yaptığı açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince vatandaşların yoğun olarak kullandığı yeni hastane yolunda ve Alparslan Türkeş Bulvarı’nda önemli çalışmalar başlattıklarını söyledi.
Çelik asfalt yol ve köprü genişletme çalışmalarıyla özelikle trafik kazalarının önlenmesini ve sürücülerin daha rahat araç kullanmalarını hedeflediklerini belirten Başkan Olcar, “Kadirli Belediyesi olarak Alparslan Türkeş Bulvarı'nda çalışmalarımız devam ediyor. Dar olan köprümüzü 4 metre genişleterek kazaların önüne geçmeyi hedefliyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli. Köprü genişletme çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından, Alparslan Türkeş Bulvarı'nın bitiminden TOKİ konutlarına kadar çelik asfalt serimi yapacağız. Daha konforlu ve güvenli yollar için durmaksızın çalışıyoruz. Kadirli’mize hayırlı olsun.” dedi.

Muhabir: Ümit KAHRIMAN