• DOLAR 33,01 %-0.12
  • EURO 35,97 %0.05
  • ALTIN 2.550,29 %-0.03
  • BİST100 11.142 %-0.12
  • BITCOIN 67.300 %0.9
  • ETHERIUM 3.487 %-0.03
32°

Proje Haberleri

proje haberleri ve güncel proje gelişmeleri, proje ile ilgili tüm video, proje fotoğrafları ve proje haberleri Akdeniz Gazetesi sitemizde


Osmaniye

Osmaniye 7 Ocak Stadyumu’nun yenileme projesindeki değişiklik iddiaları taraftarlar tarafından tepkiye neden oldu.

Osmaniye

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın 2024 yılı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında, Osmaniye'den gönderilen projeler arasında 5’i destek almaya hak...

Osmaniye

Gençlik ve Spor Bakanlığının “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi kapsamında Osmaniye’nin Toprakkale ilçesinde 7-14 yaş arası çocuklara ücretsiz yüzme kursu açıldı.

Osmaniye

Osmaniye’nin Düziçi ilçesi Böcekli Belediyesinde Sabunçayı Mesire Alanı Projesi hayata geçiriliyor.

Osmaniye

Osmaniye Tarım İl Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında, Kadirli ilçesindeki Savrun Çayı ve çevresindeki göletlere 19.800 sazan balığı yavrusu bırakıldı.

Genel

İş Bankası, 100. yılında iştiraki İşNet'le başlattığı "100 Köye İnternet" projesiyle internete erişimi elverişsiz köylere uydu internet bağlantısı sağlıyor.

Adana

Çukurova Gelecek Nesil Gençlik Derneğince hazırlanan ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hibelendirilen "Aşırılık ve Radikalleşme" projesi kapsamında, 8 ülkeden 40...

Mersin

Mersin Üniversitesi’nde (MEÜ) yürütülen proje ile elde edilecek sonuçlara göre kağıt, çamur yeme gibi rahatsızlıkların teşhis ve tedavisinin yanı sıra...

Güncel

Osmaniye Valiliği Koordinesinde 41 kurumun katılımıyla emeklilerin sosyal refah düzeylerini artırmak için hazırlanan proje hayata geçirildi.

Eğitim

Kadirli Rehberlik ve Araştırma Merkezince Dijital Bağımlılığı Önleme Konusunda gerçekleştirilen "Ekranı Kapat, Hayatı Yakala" adlı projede dereceye giren ilkokullar ödüllendiriliyor.

Eğitim

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinin (OKÜ) projesi, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) desteğine değer görüldü.

Güncel

Osmaniye’nin Kadiri ilçesinde Kaymakamlık koordinesinde "Çocuk hakları projesi" hayata geçti.