Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 27 farklı branştaki yaz dönemi GSB Spor Okulları başvuruları başlıyor.
Ücretsiz olarak sunulan GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları kayıtları, 10 Haziran 2024 tarihinde açılacak.
Birçok branşta açılacak olan Spor Merkezlerine daha fazla çocuk ve gencin katılımını sağlamak amacıyla düzenlenen GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları yaz dönemi kayıtları başlıyor. Spor okulları, özellikle ilkokul ve ortaokul çağındaki çocukların yaz aylarında serbest zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için uzman antrenörler nezaretinde aynı anda binlerce çocuğa ve gence hizmet verecek şekilde planlandı.

OSMANİYE VALİSİ ERDİNÇ YILMAZ, DOĞAYI KORUMAYA DİKKAT ÇEKTİ OSMANİYE VALİSİ ERDİNÇ YILMAZ, DOĞAYI KORUMAYA DİKKAT ÇEKTİ

Whatsapp Görsel 2024 06 07 Saat 22.34.16 A26C38Fc-1İl Müdürlüğü tesislerinden 3-18 yaş arası çocuk ve gençler ücretsiz olarak faydalanabilecek. Her yıl binlerce çocuk ve gencin spor yapmak için tercih ettiği Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları’na başvurular, 10 Haziran 2024 tarihinden itibaren Çok Amaçlı Spor Salonu, Tosyalı Spor Salonu, Merkez Spor Salonu ve Osmaniye Gençlik Merkezinde yapılacak. 
Antrenmanlar ise 25 Haziran 2024 tarihi itibariyle ilgili spor salonlarında başlayacak.

Muhabir: Ümit KAHRIMAN