AK PARTİ, HANGİ İL BAŞKANLARINI DEĞİŞTİRDİ? AK PARTİ, HANGİ İL BAŞKANLARINI DEĞİŞTİRDİ?

Osmaniye’de oynanan Oturarak Voleybol Süper Lig Final Müsabakaları Kupa ve Madalya Töreni yapıldı.
Tosyalı spor salonunda 24-27 Mayıs tarihleri arasında oynana müsabakalarda şampiyon Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü, ikinci Adana Ayyıldız Engelliler Spor Kulübü, üçüncü Karaman İl Özel İdare Spor Kulübü oldu.
Müsabakalarda, Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü oyuncusu Mehmet Yılmaz en değerli oyuncu seçildi.

444457641 856076266561290 3260827068808267721 N
Maçların ardından düzenlenen törene Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı İbrahim Çenet, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tolga Nacar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yusuf Çebi, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, TVF Oturarak Voleybol Koordinatörü Onur Hoşnut, TVF Osmaniye İl Temsilcisi Osman Kıbrıslıgil ve siyasi parti temsilcileri katıldı.
Müsabakaların en değerli oyuncusu seçilen Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü oyuncusu Mehmet Yılmaz’a ödülünü Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tolga Nacar, 3. olan Karaman İl Özel İdare Spor Kulübü’ne sporcularına kupa ve madalyalarını TVF Oturarak Voleybol Koordinatörü Onur Hoşnut ve TVF Osmaniye İl Temsilcisi Osman Kıbrıslıgil, ikinci Adana Ayyıldız Engelliler Spor Kulübü sporcularına kupa ve madalyalarını Belediye Başkanı İbrahim Çenet ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Yusuf Çebi takdim etti.
Şampiyon olan Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü ise kupa ve madalyalarını Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş'dan aldılar. 
Vali Yılmaz müsabakalara katılan tüm sporcuları tebrik ederek, başarılar diledi.

Muhabir: Ümit KAHRIMAN