OKÜ REKTÖRÜ UZUN, LABORATUVAR ÇALIŞANLARIYLA BULUŞTU OKÜ REKTÖRÜ UZUN, LABORATUVAR ÇALIŞANLARIYLA BULUŞTU

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde hazırlanan Koruyucu Aile Şenliğinde, koruyucu aileler ve çocukları ile bir araya geldi. 
Polisevinde düzenlenen programa Vali Yardımcısı Aziz Onur Aydın, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halit Gülten, İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Ali Kılıçkeser, koruyucu aileler ve çocukları katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programın devamında konuşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Kıymetli ailelerimiz, sizler için düzenlediğimiz programımıza evlatlarınızla birlikte teşriflerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum. Biliyorsunuz Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi öncülüğünde koruyucu aile programı Ülkemiz genelinde uygulanmakta. Sizler böyle bir sevgiyle bu evlatlarımızı yetiştirerek Ülkemize, Milletimize, geleceğimize çok önemli hizmetler yapıyorsunuz. Osmaniye’miz bu anlamda en iyi illerden biri, çünkü Osmaniye’mizin merhametli, yufka yürekli anneleri, babaları, insanı bu konuda da hamdolsun öncülük etmektedir. Kıymetli evlatlarımızın huzur, mutluluk, sağlık içinde büyümelerini, sevginizi, merhametinizi hiç esirgemeyeceğinizi biliyorum, sizin sevginizle yetişmeleri dileklerimle Koruyucu Aile Gününüzü kutluyor, evlatlarımızın gözlerinden öpüyorum. Hepinizi saygıyla selamlıyorum“ dedi.
Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ın konuşmasının ardından çocuk etkinlikleri yapıldı. Hazırlanan etkinliklerde çocuklar gönüllerince eğlendiler.

Muhabir: Ümit KAHRIMAN