2023-2024 Oturarak Voleybol 1. Lig Final Müsabakaları Kupa ve Madalya Töreni Tosyalı Spor Salonunda yapıldı. 
Törene Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy, İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yusuf Çebi, TVF Oturarak Voleybol Koordinatörü Onur Hoşnut, TVF Osmaniye İl Temsilcisi Osman Kıbrıslıgil ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Ersin Tatar’dan önemli mesaj: “Türkiye Cumhuriyeti ile aramızdaki bağı kimse koparamaz” Ersin Tatar’dan önemli mesaj: “Türkiye Cumhuriyeti ile aramızdaki bağı kimse koparamaz”

Whatsapp Görsel 2024 05 19 Saat 18.42.25 1D1720Eb
Grup 2. Grup ve Klasman olmak üzere 3 grupta oynanan ve Ankara, Batman, Bolu, Diyarbakır, Konya, Gaziantep, Kahramanmaraş, Karaman, Batman, Samsun ve Osmaniye illerinden 11 takımdan yaklaşık 150 sporcunun katıldığı müsabakaların şampiyonu Osmaniye Gençlik Eğitim ve Spor Kulübü oldu.  
Osmaniye Gençlik Eğitim ve Spor Kulübü, final maçını oynadığı Bolu Ata Miras Spor Kulübü 3-2 mağlup ederek süper lige yükseldi.
Turnuvanın en değerli oyuncusu seçilen Osmaniye Gençlik Eğitim ve Spor Kulübü sporcusu Halit Yaşar Atay'a ödülünü Gençlik ve Spor İl Müdürü Yusuf Çebi, 3. olan Bolu Ata Miras Spor Kulübü sporcularına kupa ve madalyalarını AK Parti Osmaniye İl Başkanı Adnan Bayram ve MHP Osmaniye İl Başkanı Yusuf Çomu, 2. olan Bolu Gerede Spor Kulübü sporcularına madalyalarını İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, kupalarını Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy takdim etti.

Whatsapp Görsel 2024 05 19 Saat 18.42.26 759C54B0
Şampiyon olan Osmaniye Gençlik Eğitim ve Spor Kulübü sporcuları ise kupa ve madalyalarını Vali Dr. Erdinç Yılmaz'dan aldılar. Vali Yılmaz müsabakalara katılan tüm sporcuları tebrik ederek ,"Osmaniye'miz kendisini hem sporda duyuracak hem de spor müsabakalarına en güzel şekilde ev sahipliği yapacak. Buna yürekten inanıyorum. Oturarak Voleybol 1. Ligde Şampiyon olan Osmaniye'mizi yürekten kutluyorum" dedi.
 

Muhabir: Ümit KAHRIMAN