Bayram tatilini fırsat bilen çiftler, evlendirme dairelerine koştular Bayram tatilini fırsat bilen çiftler, evlendirme dairelerine koştular

Osmaniye Anadolu Gençlik Derneği Şube Başkanı Alpaslan Yıldırım, sekiz ayı aşkıdır Gazze’de soykırımda bulunan Siyonist İsrail rejiminin yeni bir caniliğe imza atarak Refah’ta onlarca Filistinliyi bombalarla yakarak şehit ettiğini belirtti.
Yıldırım, yaptığı açıklamada, Siyonistlerin zıvanadan çıktığını, insanlıktan uzak bir halde terör saldırılarını sürdürürken gerçekleşen bu son saldırı sözün bittiği yer olduğunu hatırlattı.
Gazze Şeridi'ndeki Refah kentinde yerinden edilen Filistinlilerin çadırlarını bombalayan Siyonistler’in anlayacağı tek dilin silah olduğunu hatırlatan AGD Şube Başkanı Yıldırım, şöyle devam etti:
“Filistin direnişinin kahraman mücahitleri karşısında acziyetin zirvesini yaşayan Siyonistler, savunmasız sivillerden intikam almaya çalışmıştır. Filistin direnişinin geçtiğimiz günlerde onlarca İsrail askerini esir almasıyla Gazze’de yeni bir darbe alan Siyonistlere karşı artık söz bitmiştir. İsrail rejiminin zalimliğini, caniliğini ve katilliğini konuşmak artık beyhudedir. Bundan sonra yapılması gereken tek bir şey vardır ki; o da Siyonistlere karşı fiilen harekete geçmektir. Sekiz ayı aşkın bir süredir Siyonistlere direnen Gazze halkının da Filistin direnişine destek olmak için meydanları dolduran vicdan sahiplerinin de tek isteği Siyonistlere karşı anladığı dilden yanıt verilmesidir. Bu bağlamda İslam ülkelerinin liderlerine büyük bir sorumluluk düşmektedir. Vakit, Milli Görüş lideri Erbakan Hocamızın dediği gibi İsrail’e karşı güç gösterme vaktidir. Zira İsrail rejiminin kınamalardan, sözlü tepkilerden anlamadığı ve bu tutumu umursamadığı gayet açıktır.”
İSLAM ÜLKELERİNİN İDARCİLERİ
Yıldırım, bugün içerisinde bulunulan zillet halinin en büyük müsebbibinin İslam ülkelerinin aciz liderleri olduğunu söyledi.
İslam ülkeleri liderlerine seslenen Yıldırım, şunları kaydetti:
“Allah’tan korkun, İslam’ın izzetine sarılın, dinimizin emirlerini kuşanın. Sizin acziyetiniz yüzünden Gazze yanıyor ve sizin etkisizliğiniz yüzünden Gazzeli kardeşlerimiz soykırıma uğruyor. Filistinli kardeşlerimiz bugün insanlık dramının en acısını yaşıyor ve sadece kendi toprakları için değil tüm İslam coğrafyası için bedel ödüyor. Öyle ki; Filistin direnişi bugün sadece kendi topraklarını koruma yahut özgürleştirme maksadıyla mücahede vermiyor. Filistinli kardeşlerimiz aynı zamanda Bağdat’ın, Şam’ın, Doğu Türkistan’ın, Diyarbakır’ın ve İstanbul’un selameti için de mücahede ediyor. Bugün bizler çok iyi biliyoruz ki; karşımızda bulunan İsrail adlı terör organizasyonunun hedefi yalnızca Gazze, Kudüs yahut Batı Şeria ile sınırlı değil.”
SİYONİSTLERİN YARIN Kİ HEDEFİ !
ADD Şube Başkanı Alpaslan Yıldırım, İsrail’in Gazze’de başarılı olduğu takdirde Siyonistlerin yarınki hedeflerinin Hatay, Diyarbakır, Adıyaman ve daha birçok şehir olacağını anlattı.
Hamas’ın bu sebeple sadece Filistin için değil Türkiye için de savaştığını vurgulayan Yıldırım, “Türkiye halkı Hamas başta olmak üzere Filistin direniş hareketlerinin ne yanında ne de arkasındadır. Anadolu insanı bugün Filistin direnişinin ta kendisidir. Kıymetli katılımcılar sözümüzü alimlerimiz tarafından Filistin mücadelesi için verilen fetvadan bir bölüm ile sonlandırmak isteriz; ‘Gazze’yi desteklememek ihaddan kaçmaktır. Siyonistlerin Kudüs, Aksa ve Filistin’e yönelik saldırıları Müslümanların savunma cihadı yapmasını gerektirmektedir. Müslüman halkın elinden geldiğince seferber olması, elindeki tüm imkanlarla düşmana saldırması veya düşmanın ve destekçilerinin elçiliklerine giderek protesto etmesi farzdır’ 

Muhabir: Ümit KAHRIMAN