Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) bünyesinde akademik ve idari çalışanlara yönelik düzenlenen hizmet içi eğitimler başladı.
OKÜ Hizmet İçi Eğitime İlişkin Usul ve Esaslar çerçevesinde 2024 yılı Hizmet İçi Eğitim Planı kapsamında, akademik ve idari çalışanlara yönelik olarak düzenlenen hizmet içi eğitim programı başladı
Eğitim programı dahilinde ‘’İletişim ve Halkla İlişkiler’’ başlıklı ders, Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mahmut Hamil Nazik tarafından Rektörlük Büyük Salonda gerçekleştirildi. 

KOOPERATİFLEŞME, TERCİH DEĞİL ZORUNLULUKTUR KOOPERATİFLEŞME, TERCİH DEĞİL ZORUNLULUKTUR

441854990 18427107748059070 321400093805082669 N
Hizmet içi eğitim programının ilk dersine OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un yanı sıra dekanlar, daire başkanları ve müdürler ile çok sayıda akademik ve idari çalışan katıldı.
OKÜ Hizmet İçi Eğitimleri kapsamında ilk dersi veren Prof. Dr. Mahmut Hamil Nazik, üniversite çalışanlarına yönelik iletişim ve halkla ilişkiler alanında detaylı bir sunum gerçekleştirerek; kurum içi iletişim, kurumsal iletişim, kurumsal davranış, imaj gibi konularda ilgi çekici örnekler sunarak detaylı bilgiler paylaştı.
Programda kısa bir konuşma gerçekleştiren üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, kurum içerisinde sağlıklı bir iletişim ağının kurulmasının önemine değindi ve sunumu ile OKÜ Hizmet İçi Eğitimleri Planı’na önemli katkı sunan Prof. Dr. Mahmut Hamil Nazik’e teşekkür belgesi takdim etti.
Eğitim programı kapsamında Öğr. Gör. Mehmet Kurt tarafından Protokol Kuralları, EBYS Şube Müdürü Serkan Kurban tarafından ise Resmi Yazışma Kuralları-EBYS dersi verilecek.

Muhabir: Ümit KAHRIMAN