Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk’e iade-i ziyaret gerçekleştirdi.
Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk, iki kurum arasında sürdürülebilir çevre politikaları geliştirme ve şehircilik konularında ortak projeler gerçekleştirme konusundaki kararlılıklarını vurguladılar. 

OSMANİYE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ BİRİMİ ÖZDOKUR'A BAĞLANDI OSMANİYE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ BİRİMİ ÖZDOKUR'A BAĞLANDI

449279112 18436650376059070 5868929528718869730 NRektör Prof. Dr. Turgay Uzun, gösterilen misafirperverlik için İl Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk’e teşekkürlerini iletti.
İl Müdürü Gençtürk ise OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İki kurum arasındaki iş birliğinin önemine dikkat çeken Gençtürk, çevre ve şehircilik konularında daha fazla iş birliği yapılması gerektiğini belirtti.
Ziyaret, her iki kurum arasındaki iş birliğine yönelik yapılan görüş alışverişleri sonrası sona erdi.

Muhabir: Ümit KAHRIMAN