15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ BOCCE TURNUVASI TAMAMLANDI 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ BOCCE TURNUVASI TAMAMLANDI

Osmaniye Korktu Ata Üniversitesi (OKÜ) Rektörü Prof.Dr.Turgay Uzun, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Akademik Kurul toplantısına katıldı
OKÜ İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi 2024 yılı Akademik Kurul Toplantısı, OKÜ fakülte amfisinde gerçekleştirilen kurul toplantısına Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Demirtaş, dekan yardımcıları ve öğretim üyeleri katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Dekan Prof. Dr. Ahmet Demirtaş, 2023-2024 akademik yılının değerlendirmesini yaptı ve yeni ismiyle kurulan fakültenin akademik ve idari yapılanması hakkında detaylı bilgiler aktardı.
Akademik kurul toplantısı kapsamında konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, fakültenin yakın dönemde akademik ve idari olarak yeni bir yapılanma içerisine girdiğini belirterek ‘’Bu değişim sürecinde hep birlikte çalışarak ve yeniliklere açık olarak fakültemizi daha iyi noktalara taşıyacağız.” dedi.
Toplantının devamında, fakülte akademisyenlerinin eğitim-öğretim kapsamındaki görüşleri, talepleri ve sorunları değerlendirildi.

Muhabir: Ümit KAHRIMAN