Kadirli Motosiklet ve Savrun Motosiklet Kulübü üyeleri SMA Hastası Sevgi Hopurcuoğlu’na destek için çalışmalarına devam ediyor. 
Kadirli’de sosyal ve kültürel faaliyetlerde en önde olan Kadirli Motosiklet Kulübü ve Savrun Motosiklet Kulübü üyeleri büyük bir dayanışma örneği sergileyerek SMA Sevgi bebeğe destek için çalışmalarını sürdürüyor. 
Bugüne kadar KAMOK ve SAMOK olarak Sevgi Bebeğe destek verdiklerini söyleyen Motosiklet Sevdalıları yine farkındalık oluşturmak için Kabasakal Parkı KAMOK Kulüp binası önünde buluşarak Eski Otogar içerisinde Sevgi Bebeğin Kermesini ziyaret etti. 

OSMANİYE İŞKUR, İSTİHDAM'DA TÜRKİYE 3.SÜ OLDU OSMANİYE İŞKUR, İSTİHDAM'DA TÜRKİYE 3.SÜ OLDU

446990557 2463473367374320 770308713664342225 NSevgi Bebeğin tedavisi için gereken paranın toplanabilmesi için Yardımlaşmanın ve dayanışmanın en büyük örneklerini sergileyen Kadirlilerin açtığı kermese katılarak bizlerde desteğimizi sürdüreceğiz diyen KAMOK üyeleri, “Kadirlililer geçmişte olduğu gibi şimdide SMA Tip 1 hastası Sevgi bebeğimiz gen tedavisi görebilmesi için büyük bir dayanışma sergiliyor. Bizlerde bu dayanışmanın bir parçası olarak bugün KAMOK ve SAMOK üyeleri ile birlikte Kermese katılarak desteğimizi her zaman olduğu gibi bugünde vereceğiz. Kermes ziyaretimize tüm Motosiklet ve Bisiklet severleri bekliyoruz” dedi.


 

Muhabir: Ümit KAHRIMAN