Antalya’da Kepez Belediyesi’nin son başvuru tarihini 30 Haziran olarak duyurduğu sünnet kayıt başvuruları, Temmuz ayında da devam edecek.

Kepez Belediyesi, sünnet etkinliği ile çocuklara sağlıklı ve hijyenik bir ortamda sünnet olma imkanı sunuyor. Belediye Sağlık Merkezi’nde uzman doktor eşliğinde yapılacak sünnet etkinliğinin kayıtları devam ediyor.

Kayıp olan çantayı belediye ekipleri buldu, yaşlı kadın gözyaşlarını tutamadı Kayıp olan çantayı belediye ekipleri buldu, yaşlı kadın gözyaşlarını tutamadı

Kepez Belediyesi, son başvuru tarihini 30 Haziran olarak duyurduğu sünnet kayıt başvurularının Temmuz ayında da devam edeceğini açıkladı. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen aileler, Belediye Sağlık Merkezi’ne başvurarak kayıt yaptırabilecekler. Sünnet kayıtları hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, Sağlık Merkezi’nin 0242-338 11 22 numaralı telefonundan gerekli bilgilere ulaşabilecekler. Aileler, çocuklarının nüfus cüzdan fotokopisi ile Belediye Sağlık Merkezi’ne bizzat başvurmaları gerekiyor. Sünnet etkinliğine Kepez’de ikamet eden 6 yaş ve üstü çocuklar kabul ediliyor. Sünnet operasyonları, Belediye Sağlık Merkezi’nde sağlıklı ve hijyenik bir ortamda gerçekleştiriliyor.

Kaynak: iha