• DOLAR 33,05 %0.11
  • EURO 36,03 %-0.01
  • ALTIN 2.580,07 %0.40
  • BİST100 11.065 %0.00
  • BITCOIN 63.499 %1.11
  • ETHERIUM 3.465 %3.42
28°

Jandarma Haberleri

jandarma haberleri ve güncel jandarma gelişmeleri, jandarma ile ilgili tüm video, jandarma fotoğrafları ve jandarma haberleri Akdeniz Gazetesi sitemizde


Antalya

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla polis ve jandarma ekipleri tarafından konvoy düzenlendi.

Osmaniye

Osmaniye'nin Sumbas ilçesine bağlı Kızılömerli köyünde yaşayan Murat Yonca’ya ait 120 koyun, Aşağı Mahallesi merasında otlarken kayboldu.

Asayiş

Bataklığa sığınarak jandarmadan kaçmaya çalışan şahıs, Vatandaşların 'çık' ısrarına “ 2 tane cezam var 40 sene” diyerek karşılık verdi.

Genel

Antalya'nın Alanya ilçesinde safari araçlarında yapılan trafik denetiminde 5 araç sahibine cezai işlem uygulandı.

Osmaniye

Osmaniye’de jandarma ekiplerinin düzenlediği uyuşturucu ve kaçakçılık operasyonunda 8 kişi gözaltına alındı.

Osmaniye

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve 12'nci Komando Tugay Komutanlığı personeli ile bayramlaştı.

Osmaniye

Osmaniye Valisi Dr.Erdinç Yılmaz, Jandarma’nın şanlı bir tarihe ve şehadetle taçlanmış kutlu bir maziye sahip olduğunu belirtti.

Antalya

Antalya’nın Manavgat ilçesinde hurdacılar hurdaları yakalım derken alevler mahalleyi kapladı. Jandarma, hurdacıları kısa sürede yakalayıp gözaltına aldı.

Asayiş

Ankara'da İl Jandarma Komutanlığı ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerince sahte gıda maddelerinin satışının önlenmesine yönelik operasyon yapıldı.

Asayiş

Osmaniye Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan tarım araçları ve motosikletlere yönelik denetimlerde 191 traktör, 1 biçerdöver, 233 motosiklet kontrol edildi.

Asayiş

Osmaniye’de jandarma ekiplerinin uyuşturucu ve kaçakçılık suçları ile mücadele kapsamında düzenlediği operasyonlarda gözaltına alınan 8 şüpheliden 2’si tutuklandı.

Antalya

Antalya’nın Kaş ilçesinde düğünlerde silah atılmasını önlemek amacıyla “Mutluluğa kurşun sıkma, geleceğini karartma’ projesi başlatıldı.