• DOLAR 32,51 %0.01
  • EURO 35,08 %0.14
  • ALTIN 2.443,46 %0.45
  • BİST100 10.471 %0.00
  • BITCOIN 65.000 %0.08
  • ETHERIUM 3.559 %0.26
25°

DEPREM Haberleri

DEPREM haberleri ve güncel DEPREM gelişmeleri, DEPREM ile ilgili tüm video, DEPREM fotoğrafları ve DEPREM haberleri Akdeniz Gazetesi sitemizde


Sağlık

Hatay'da 6 Şubat 2023'teki depremlerin ardından hizmete giren Defne Devlet Hastanesi, tam donanımlı hizmetiyle sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.

Osmaniye

Osmaniye'nin Sumbas ilçesinde, depremden etkilenenler için yapımına başlanan 192 kalıcı konut, taşınmaya hazır hale getirildi.

Akdeniz Özel

Osmaniye’de koruma altındaki tescilli kültür varlığı iki katlı tarihi ev, yıkılma tehlikesine karşı güvenlik şeridi ile çevrildi.

Güncel

Gastronomi alanında Türkiye sınırlarını aşan Hatay, 6 Şubat Depremleriyle adeta yerle bir oldu. Depremlerde yıkılan Hatay Gastronomi Evinin yeni kurulan...

Osmaniye

Malatya Akçadağ'da 4.4 büyüklüğünde korkutan bir deprem meydana geldi.

Genel

Osmaniye’li Nuri Yönet, babasını depremde kaybeden acılı evlatlardan sadece birisi; “Gidecek bir baba ocağım, öpecek bir baba elim yok.” İşte...

Genel

Hatay'da aileler, 6 Şubat 2023'teki depremlerde kaybettikleri yakınlarının kabirlerini Kurban Bayramı ve Babalar Günü dolayısıyla ziyaret etti.

Kültür Sanat

Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde 6 Şubat depreminde hasar alan tarihi Ağcabey Cami, restorasyon çalışmasının tamamlanmasının ardından yeninden ibadete açıldı.

Adana

Asrın felaketinde Hatay’ın İskenderun ilçesinde oğlunu kaybeden Ayşe Cebe, Arefe gününde oğlunun mezarının başında gözyaşına boğuldu.

Genel

Depremin yaralarının sarıldığı Hatay’da afetzede vatandaşlar, bayram alışverişini her bayram olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da Uzun Çarşı’da yaptılar.

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş’ta bir kadın ahşap boyama yaparak müşterilerin beğenisine sunuyor.

Osmaniye

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, depremde hasar görmesi nedeniyle güçlendirme çalışmaları devam eden Çamlıkevler İlkokulu ve Şehit Çağrı Doğan Ortaokulu...