• DOLAR 33,04 %-0.01
  • EURO 36,01 %0.17
  • ALTIN 2.550,73 %-0.01
  • BİST100 11.197 %0.36
  • BITCOIN 67.200 %0.78
  • ETHERIUM 3.466 %-0.63
34°

Akdeniz üniversitesi Haberleri

akdeniz üniversitesi haberleri ve güncel akdeniz üniversitesi gelişmeleri, akdeniz üniversitesi ile ilgili tüm video, akdeniz üniversitesi fotoğrafları ve akdeniz üniversitesi haberleri Akdeniz Gazetesi sitemizde


Antalya

Akdeniz Üniversitesi’nde Yapay Zekâ ve Veri Mühendisliği Bölümü açıldı.

Antalya

Akdeniz Üniversitesi’nde, İleri Sağlık Araştırmaları Merkezi’nin bilimsel temelini oluşturacak olan “Araştırma Vadisi’ne Doğru” başlıklı çalıştay gerçekleştirildi.

Genel

Balkanlar ve Toroslar’daki Yörük kültürleri arasındaki göçebe yaşam tarzı , el sanatları ve sosyal yapıları arasındaki benzerlikler, yapılan bilimsel çalışmalarla...

Antalya

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 293 öğrenci yemin ederek hekimlik mesleğine adım attı.

Antalya

Akdeniz Üniversitesi 2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’nde mezun olan yaklaşık 8 bin öğrenci kep atarak yeni hayatlarına adım attı.

Antalya

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi, 2024 Academic Minister ödülünü almaya hak kazandı.

Antalya

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, kuruluşunun 25. yıl dönümünü "Geleneksel Türk Sanatları Öğrenci Sergisi" ile taçlandırdı.

Antalya

Akdeniz Üniversitesi akademik ve idari personeli, Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi.

Antalya

Akdeniz Üniversitesi’nde öğrenim gören İletişim Fakültesi doktora öğrencisi Ahmed Shbair ve Ziraat Mühendisliği öğrencisi Ansam Shaura, savaştan 1 gün önce...

Antalya

Akdeniz Üniversitesi Piyano Öğrencileri Festivali’nin 5’ncisi düzenlendi. Festivalde piyanoda aynı anda ortak bir eseri icra eden Aras, Deniz ve Roza...

Antalya

Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri tarafından Yapay Zeka Destekli Turizmde Sürdürülemezlik Atölyesi düzenlendi.

Güncel

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Akdeniz Üniversitesi tarafından dünyada ilki gerçekleştirilen rahim nakliyle ilgili deneyimlerini paylaştı.