Osmaniye Kız Öğrenci Yurdu'nda Enerji Verimliliği (Kabev) Projesi kapsamında düzenlenen "Enerji Verimliliği ve İklim Değişikliği" resim yarışmasında başarılı olan öğrencilere ödülleri verildi.
Yarışmada dereceye giren öğrencilerden birinciye tam altın, ikinciye yarım altın ve üçüncüye çeyrek altın ödülü verildi. Ayrıca yarışmaya katılan tüm öğrencilere bin lira maddi destek sağlandı.

Balkanlar ve Toroslardaki Yörük kültürlerinin benzerlikleri incelendi Balkanlar ve Toroslardaki Yörük kültürlerinin benzerlikleri incelendi

Whatsapp Görsel 2024 06 26 Saat 18.57.49 5Ab96878Yarışmada birinci olan Elif Işık'a ödülü Kredi Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Haluk Tayyip Yetim tarafından verildi. İkinci olan Halime Aslan'a ödülü Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Yusuf Çebi, üçüncü olan Elif Kahveci'ye ise ödülü Gençlik Hizmetleri Müdürü Kadir Dündar takdim etti.
Yarışmaya katılan tüm öğrencileri tebrik eden Kredi Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Haluk Tayyip Yetim'e günün anısına Osmaniye Kız Yurdu öğrencileri tarafından yapılan tablo hediye edildi.

Muhabir: Ümit KAHRIMAN