Komisyoncular düşük fiyat verdi, yarı fiyatına belediyeye satma kararı aldı Komisyoncular düşük fiyat verdi, yarı fiyatına belediyeye satma kararı aldı

Elektrikli araç şarj istasyonu OtoPriz, Kurban bayramının ilk günü olan 16 Haziran'da 00.00 - 23.59 saatleri arasında Türkiye genelindeki tüm OtoPriz istasyonlarında ücretsiz şarj imkanı sağlayacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Eksim Holding çatısı altında hizmet veren OtoPriz, daha önce 29 Ekim ve Ramazan bayramında yaptığı uygulamayı Kurban bayramında da müşterilerine sunacak.

Elektrikli araç sahipleri 16 Haziran'da 00.00 - 23.59 saatleri arasında Türkiye genelindeki tüm OtoPriz istasyonlarından ücretisiz şarj işlemi gerçekleştirebilecek.

Yüksek hızlarda şarj seçenekleri ile hizmet veren OtoPriz'in mobil uygulaması, müşteri destek hizmetleri ve elektrikli şarj istasyonu ağı ile araç kullanıcılarına kapsamlı şarj çözümleri sunduğu belirtilen açıklamada, devreye alınan hizmet ve kampanyalar ile bireysel araç kullanıcılarından filo çözümlerine kadar elektrikli araç ekosistemi içerisinde şirketin konumunu güçlendirmeyi hedeflediği kaydedildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Eksim Holding İş Geliştirme Başkanı Mutluhan Oruncak, ücretsiz şarj hizmetiyle kullanıcılara teşekkür etmek ve sürdürülebilir mobilite sağlamak için elektrikli araç kullanımındaki fırsatları gözler önüne sermek istediklerine işaret ederek, "Bu özel günde, karbon salımının azaltılması için çalışan ekosistemin bir paydaşı olmaktan ve elektrikli araç kullanıcılarının seyahatlerine eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz. Tüm elektrikli araç sahiplerini OtoPriz şarj istasyonlarına davet ediyor, trafik kurallarına uymanın önemini hatırlatarak güvenle seyahat edecekleri hep birlikte nice mutlu bayramlar geçirmelerini temenni ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: aa