24 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumları: Aşk, iş, sağlık hayatınızda neler olacak? 24 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumları: Aşk, iş, sağlık hayatınızda neler olacak?

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Bayram tatilinin 4 gününde yaşamını yitirenlerin sayısının 26'ya yükseldiğini, 5 bin 345 kişinin de yaralandığını bildirdi.
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, bayram tatilinde meydana gelen trafik kazalarının bilançosunu açıkladı.
Yerlikaya, Kurban Bayramının son gününde 693 trafik kazası olduğunu, 4 kişinin hayatını kaybettiği, 1302 kişinin yaralandığı bilgisi paylaşıldı.
Bu rakamlarla birlikte, bayram tatilinin ilk 4 gününde hayatını kaybedenlerin sayısı 26'ya yükseldi, 5 bin 345 kişi de yaralandı.
Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi:
"Bayram tatili boyunca trafik polislerimiz ve jandarma trafiğimiz, denetimlerine 24 saat esasına göre devam ediyor. Denetimlerimizin tek amacı var. Bayram tatiline giden vatandaşlarımızın sağ salim ailelerine kavuşması. Onlara sarılması. Lütfen aşırı hız yapmayalım. Araçlarımızda da otobüslerde de emniyet kemeri takmayı ihmal etmeyelim. Trafik kurallarına uyalım. Yolculuklar sizleri sevdiklerinize kavuşturmak için vardır, ayırmak için değil. Lütfen aklımızdan çıkartmayalım."

Muhabir: Ümit KAHRIMAN