Didim'de Turizm Sektörüne Personel Alımı yapılacak. KPSS şartı yok. 3 farklı branşta personel alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Didim Belediyesi iştiraki olan “Dihiz Turizm Organizasyon Denizcilik Taş. Gıda. Çiçek. Temiz. Hiz. San. ve Tic. A.Ş.” bünyesindeki açık pozisyonları doldurmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Şirket, 30 Haziran 2024 tarihine kadar başvuruları kabul edecek.

Personel Alımı nitelikleri nelerdir?

EYT'nin 2024 Yılı Maliyeti 577,3 Milyar Lira EYT'nin 2024 Yılı Maliyeti 577,3 Milyar Lira

Tüm kadrolar için "Didim'de ikamet ediyor olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, emekliliği hak kazanmamış olmak, kamu haklarından mahrum olmamak". Mezeci ve Balık ustası "aşçı" alımı için hijyen ve aşçılık belgesine sahip olmak; Cost controller personel alımı için ise stok ve muhasebe programlarına hakim olmak, günlük maliyet mantığına hakim olmak gerekiyor.

Açık pozisyonlar nelerdir?

  • Mezeci: 3 yıl deneyim şartı aranmaktadır.
  • Cost Controller: 3 yıl deneyim şartı aranmaktadır.
  • Aşçı.

Başvurular nasıl yapılacak?

Dihiz Turizm Organizasyon Denizcilik Taş. Gıda. Çiçek. Temiz. Hiz. San. ve Tic. A.Ş., turizm sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirketin merkezi Didim'de bulunmaktadır. Adaylar başvurularını kurumun e-posta adresine CV'lerini göndererek veya şahsen şirketin Didim'deki merkezine giderek yapabilirler. Şahsen başvuracak adayların yanlarında özgeçmiş ve adli sicil kayıt belgelerini getirmeleri gerekmektedir.

Dihiz Turizm personel alımı başvuru kılavuzu.

Kaynak: HABER MERKEZİ