İŞKUR,ziyaretlerle istihdam teşviklerini anlatıyor


Açıklama: Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Altunkaynak ve İş ve Meslek Danışmanı Murat Işık tarafından işveren ziyaretlerine OSB de bulunan Platinum Demir Çelik ve Samsun Çivi Metal Fabrikası ile devam edildi.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 22Ocak2020
Geçerli Tarih: 21Ekim2020, 12:39
Site: Akdeniz Gazetesi
URL: http://www.akdenizgazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=23235


Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Altunkaynak ve İş ve Meslek Danışmanı Murat Işık tarafından işveren ziyaretlerine OSB de bulunan Platinum Demir Çelik ve Samsun Çivi Metal Fabrikası ile devam edildi.

Osmaniye’deki işsizliği azaltma istihdamı daha da arttırma noktasındaki çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Altunkaynak, “Ülkemizin gelişmesinde ve ilerlemesinde en büyük hazinemiz olan gençlerimize destek olmak için,işverenlerimizi ziyaret edip İŞKUR programları ve istihdam teşvikleri hakkında firmaları bilgilendiriyoruz. Uygulanacak işsizlik ve istihdam politikalarının etkin ve ihtiyaca uygun olmasını sağlamak amacıyla işverenlerle sürekli görüşme halindeyiz” dedi.

Altunkaynak, istihdama yapılan en küçük bir katkıyı dahi önemsediklerini, Osmaniye İŞKUR olarak istihdama katkıda bulunan tüm firmaların her zaman yanında olduklarını, yeni yılda istihdamı daha da yukarı seviyelere taşımak için tüm imkanlarıyla çalışacaklarını belirtti.
Altunkaynak, 2020 yılının tüm işçi ve işverenler için hayırlı bereketli ve bol kazançlı olması temennisinde bulunarak ilgili firmalara teşekkür etti. Haber merkezi