Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak


Açıklama: Kadirli’de damak tadına hitap edecek Bizim Ovadan doğal ürünler şarküteri, kahvaltılık ve gıda ürünleri Sumbas caddesinde açıldı.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 15Ekim2019
Geçerli Tarih: 07Temmuz2020, 08:37
Site: Akdeniz Gazetesi
URL: http://www.akdenizgazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=22120


Kadirli’de damak tadına hitap edecek Bizim Ovadan doğal ürünler şarküteri, kahvaltılık ve gıda ürünleri Sumbas caddesinde açıldı.
Açılışa Ak parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, ilçe Kaymakamı Ahmet Arık, Belediye Başkanı Dr.Ömer Tarhan, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu, İsmail Kaya, İl başkanı Hamza Tor, Belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, kurum amirleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Bir konuşma yapan işletme sahibi genç iş adamı Ahmet Selçuk Durmuşoğlu,Ticari hayatında dedesi İlhan Durmuşoğlu’nu örnek aldığını belirterek, bölgede damak tadına hitap edecek ürünlerde iddialı olduklarını ve markalaşmaya önem vereceklerini dile getirip, açılışta kendilerini yalnız bırakmayan başta Ak Parti grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve tüm katılımcılara teşekkür etti.
Durmuşoğlu, Açılışımıza uzaktan yakından katılarak bizleri mutlu eden herkese teşekkür ederim. Rabbim bizi evvela kendine, sonra bizi bize güvenenlere karşı mahcup etmesin. Amacımız bu memlekete bir marka kazandırmak bu kuruluş ve dönüşüm sürecinde tanıdık tanımadık herkesin fikrini ve duasını almaya ihtiyacımız var dedi.
Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya’da, Bizim Ovadan Doğal ürünler damak tadını ilçeye kazandıran genç iş adamına hayırlı olsun temennilerinde bulunarak hayırlı ve bol bereketli kazançlar dilediler. Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’da yaptığı konuşmasında, Durmuşoğlu’na Ticari hayatına atılımcılığından ve cesaretinden dolayı teşekkür ederek, hem nezih bir ortamda damak tadına hem de istihdama yönelik bir atılım yapan genç kardeşimi kutluyorum. İnanıyorum ki bu işletme bir marka değeri olacak diyerek, Çukurova’dan, Bizim Ovadan doğal ürünlerin ilçeye farkındalık getireceğini belirtip hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Turan ayrıca, Suriye’nin kuzeyine yapılan Barış Pınarı harekatına da değinerek Türkiye’nin orada olmasının nedenlerini anlattı ve Mehmetçiğe başarılar dileyerek Rabbim yar ve yardımcıları olsun dedi.
İlçe Müftüsü Necati Gündoğdu’nun hem işletmenin açılışı hem de Barış Pınarı harekatına katılan Mehmetçiğe yaptığı duygulu konuşma ve duaların ardından işletmenin açılış kurdelesi kesildi. Ardından misafirler, açılışa özel hazırlanmış yiyecek ve içeceklerin tadına vardılar. Bizim Ovada, sabah kahvaltılık çeşitleri, doğal köy ürünleri, çay, kahve çeşitleri ve damak tadına hitap edecek tüm ürünler bulunuyor. Ayrıca internet üzerinden de tüketiciler Bizim Ovadan’a ulaşabiliyor. Açılışa mehter takımıyla katılan Engelsiz Yaşam Merkezi Mehter takımı da açılışa renk kattı.
Ayrıca açılış neticesinde elde edilen kârın yarısının tüm “Çukurova” adına Mehmetçik Vakfına aktarılacağı belirtildi. Haber Merkezi