Osmaniye’de “Yıldırım-5 Amanoslar” operasyonu başladı - Akdeniz Gazetesi
Osmaniye’de “Yıldırım-5 Amanoslar” operasyonu başladı

Osmaniye’de “Yıldırım-5 Amanoslar” operasyonu başladı

Tarih 14Ağustos2020, 00:52 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Amanoslar kırsalında Polis ve Jandarma Özel Harekat Timlerinin katılımlarıyla"YILDIRIM-5 AMANOSLAR" operasyonu başlatıldığı bildirildi.
L Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, operasyona İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tonbul’un da katıldığı belirtildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Bölücü terör örgütünü tamamen ülke gündeminden çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek maksadıyla Osmaniye Amanoslar kırsalında, Polis Özel Harekat ve Jandarma Özel Harekat Timleri katılımlarıyla "YILDIRIM-5 AMANOSLAR" Operasyonu başlatıldı. Amanos kırsalında polis ve jandarma özel harekat polislerinin katılımıyla başlatılan operasyona İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tonbul da bizzat eşlik etmektedir” Merve Nur Çetinkay

Bu haber 246 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Uyuşturucu operasyonunda 4 kişi yakalandı

Uyuşturucu operasyonunda 4 kişi yakalandı Osmaniye’nin Düziçi İlçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 4 kişi yakalandı.

Dezenfekte çalışmaları devam ediyor

Dezenfekte çalışmaları devam ediyor Osmaniye’nin Toprakkale İlçesinde Toprakkale Belediyesi'nin dezenfekte çalışmaları devam ediyor.

      BASIN İLAN KURUMU

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU