AK Parti’de temayül yoklamaları sürüyor - Akdeniz Gazetesi
AK Parti’de temayül yoklamaları sürüyor

AK Parti’de temayül yoklamaları sürüyor

Tarih 15Şubat2020, 09:15 Editör Ali CİHANGİR

AK Parti'de Ege Koordinatörü Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Aydın ili Efeler, Söke, Çine, Germencik ve Yenipazar ilçe teşkilatlarında temayül yoklamaları çalışmalarına katıldı.

AK Parti'de Ege Koordinatörü Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Aydın ili Efeler, Söke, Çine, Germencik ve Yenipazar ilçe teşkilatlarında temayül yoklamaları çalışmalarına katıldı.

Kaya, yaptığı açıklamada, Söke, Germencik, Çine, Yenipazar ve Efeler ilçelerimizde ilçe başkanlığı temayülleri çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi.

Faydalı görüşmeler yapıldığını ifade eden Kaya, şunları kaydetti:
“İlçe başkanı, ilçe kadın ve ilçe gençlik kolları başkanları, belediye meclis üyeleri, önceki dönem ilçe başkanlarımız ve ilçe başkanı adayları ile yüz yüze yoğun ve faydalı görüşmeler yaptık. Bu görüşmeler ile ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, ilçe yönetimleri, mahalle başkanlarımızın ise oy kullanarak temayül yoklamasına katılması yoluyla gerçekleştirdik. Önümüzdeki haftalarda her ilçe de 3 veya 4 aday adayımızın Genel Merkezimize daveti ile Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir beyin başkanlığında ve Teşkilat Başkan yardımcısı, Ege Bölge Sorumlusu, MKYK üyesi ve Manisa Milletvekili Murat BAYBATUR beyin katılımı,  mülakatları neticesinde 5 ilçemizde kongrede aday olacak ilçe başkan adaylarımız belirlenecektir. Bu süreçte ilçe başkanlığına talip olan ve görüşleri ile sürece destek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kongre süreci birlik ve beraberliğimizi artırdığımız, güçlendirdiğimiz ve tazelenerek çıktığımız bir süreç olacaktır" dedi. Haber MErkezi

Bu haber 395 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Yer fıstığının pek çok derde deva

Yer fıstığının pek çok derde deva Türkiye'nin en önemli yer fıstığı üretim ve pazarlama merkezi Osmaniye’de ekilen tescilli ürünümüz Osmaniye Fıs...

Bacağında iki kırık bulunan kedi tedaviye alındı

Bacağında iki kırık bulunan kedi tedaviye alındı Osmaniye’de sağ arka bacağı iki yerinden kırık olan sokak kedisi tedavi edilerek sağlığına kavuşturuldu.

      BASIN İLAN KURUMU

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU