Aydın Osmaniye Gazetesi

Enerjimizi, eğitimdeki yol haritamıza harcamalıyız

Enerjimizi, eğitimdeki yol haritamıza harcamalıyız

Tarih 15Şubat2020, 09:15 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Milli eğitim Müdürü Aydın Albak, tüm enerjilerini eğitimde belirlenen yol haritasını hayata geçirmeye harcayacaklarını belirtti.

Osmaniye Milli eğitim Müdürü Aydın Albak, tüm enerjilerini eğitimde belirlenen yol haritasını hayata geçirmeye harcayacaklarını belirtti.

Albak, Kadirli İlçesinde faaliyet gösteren okulların genel durumları ve eğitim öğretime ilişkin bir dizi görüşme gerçekleştirdi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız'ın da bulunduğu program Şehit Musa Sarıgöz Ortaokulu ziyaretiyle başladı.

Okulda öğrenim gören öğrencilerle vakit geçiren İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, öğretmenler odasına geçerek öğretmenlerle sohbet ederek onların görüş ve önerilerini dinledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, "Böylesine güzel bir okulu korumak kollamak, yaşatmak hepimizin görevidir. Bakanımız göreve geldiğinde bir hedef koydu ve bizlere bu hedefe ulaşma noktasında yol gösterdi." Bizlere düşen görev tüm enerjimizi, eğitimde belirlenen bu yol haritasını hayata geçirmeye harcamamızdır"dedi.

Buradaki ziyaretinin ardından Şehit Muhammet Mustafa Karabörk Fen Lisesine geçen İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, okul kampüsünde faaliyet gösteren pansiyonları, yemekhaneyi ve kantini yerinde gözlemledi.

Öğrencilerle yemekhanede sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, öğrencilerin talep ve görüşlerini dinleyerek onların memnuniyetlerinden duyduğu mutluluğu ifade etti.Aydın Deniz


Bu haber 355 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Asker uğurlama eğlencesi kanlı bitti

Asker uğurlama eğlencesi kanlı bitti Osmaniye'de asker uğurlama eğlencesinde, iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Bilek güreşi bölge şampiyonası düzenlendi

Bilek güreşi bölge şampiyonası düzenlendi Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu ve Osmaniye Bilek Gü...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU