Aydın Osmaniye Gazetesi

Müdür Köse’ye hayırlı olun ziyareti

Tarih 15Şubat2020, 09:15 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Sumbas ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Seyit Köse’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Sumbas ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Seyit Köse’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürü Albak ,”Yeni göreviniz hayırlı olsun Kızıltepe ilçemizde eğitim- öğretim kalitesini tecrübe ve birikiminizle artıracağınıza inanıyorum. İl Milli eğitim olarak sizlerin yanınızdayız. Tekrar tebrik eder başarılar dilerim”dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyit Köse, Osmaniye il milli Eğitim Müdürümüz Aydın Albakbey , İl müdür yardımcımız Sayın Erbay Tan, Kadirli ilçe Müdürü İlyas Tapsız’ın hayırlı olsun ziyaretten duyduğu çok memnun oldum. ilçemizde çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi için gereken her şeyi yapacağını” belirtti. Haber MErkezi

Bu haber 302 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Asker uğurlama eğlencesi kanlı bitti

Asker uğurlama eğlencesi kanlı bitti Osmaniye'de asker uğurlama eğlencesinde, iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Bilek güreşi bölge şampiyonası düzenlendi

Bilek güreşi bölge şampiyonası düzenlendi Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu ve Osmaniye Bilek Gü...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU