Bölge Müdürü Keleş, CGC’yi ziyaret etti - Akdeniz Gazetesi
Bölge Müdürü Keleş, CGC’yi ziyaret etti

Bölge Müdürü Keleş, CGC’yi ziyaret etti

Tarih 15Şubat2020, 09:15 Editör Ali CİHANGİR

T.C İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Mustafa Keleş, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini (CGC) ziyaret etti.

T.C İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Mustafa Keleş, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini (CGC) ziyaret etti.
CGC Ali Türkmen salonunda gerçekleşen ziyarette, Uzman Yasemin Yıldırım ve Yusuf Yüksel de yer aldı.
CGC Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyesi Ali Cihangir, ziyarette yaptığı açıklamada, ziyarette yaptığı açıklamada, yerel basının içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntılarından bahsetti.
Basın kuruluşlarına destek çıkılması gerektiğini ifade eden Cihangir, “Kentte günlük gazetelerin geliri resmi ilanlar olurken artık kurum ve kuruluşların ilana çıkmadığını gözlemliyoruz. Ekonomik sıkıntılar sebebiyle haftalık gazeteler çıkmamaya başladı. Bu konuda genelde bir çalışma yapılması ve yerel gazetelerin desteklenmesi gerekmektedir” dedi.
Cihangir, konuşmasının devamında cemiyet, federasyon ve konfederasyon çalışmaları hakkında bilgi verdi.  
İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Mustafa Keleş ise “Kurumsal yapımız yenilendi.Önceki yapıda sadece yerel medyayla ilgilenirken artık medyayı ilgilendiren her konu bizim sorumluluğumuzda.Ülkemizin koordinasyonu ve diplomasi ağının merkezi olan İletişim başkanlığının önemi büyük. Kurum olarak bir kamu diplomasisi görevimiz var.Ayrıca eski adı BİMER olan kurum da iletişim başkanlığına bağlandı.Valilik kanalıyla yapılan başvurular bizim merkezimize geliyor. Kamu diplomasisi kavramı olarak bütün kamu kuruluşlarının, derneklerin, cemiyetlerin ve fikir kuruluşlarının bütün faaliyetlerini takip ediyoruz.Bu faaliyetlere Ocak ayından itibaren başladık.Vatandaşın her türlü sorununu çözmeye yönelik çalışıyoruz. Asla çözümsüz göndermiyoruz’’şeklinde konuştu. CGC Basın

Bu haber 350 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Yer fıstığının pek çok derde deva

Yer fıstığının pek çok derde deva Türkiye'nin en önemli yer fıstığı üretim ve pazarlama merkezi Osmaniye’de ekilen tescilli ürünümüz Osmaniye Fıs...

Bacağında iki kırık bulunan kedi tedaviye alındı

Bacağında iki kırık bulunan kedi tedaviye alındı Osmaniye’de sağ arka bacağı iki yerinden kırık olan sokak kedisi tedavi edilerek sağlığına kavuşturuldu.

      BASIN İLAN KURUMU

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU