OS-KAR’lı sporcular başarıyla döndü - Akdeniz Gazetesi
OS-KAR’lı sporcular başarıyla döndü

OS-KAR’lı sporcular başarıyla döndü

Tarih 15Ocak2020, 09:47 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Karate Spor Kulübü sporcuları, Adana 5 Ocak Kurtuluş Karate Şampiyonasından başarıyla döndü.

Osmaniye Karate Spor Kulübü sporcuları, Adana 5 Ocak Kurtuluş Karate Şampiyonasından başarıyla döndü.

Os – Kar Karate Spor Kulübü Başkanı Ali Tabak, yaptığı açıklamada, 25 ilden2 bin 500 sporcunun katılımı ile yapılan şampiyonaya 8 sporcuyla katıldıkları nı kata dalında iki üçüncülük elde ettiğini belirtti.

Tabak, şunları ifade etti: “2020 yılının ilk büyük Turnuvası olan ve toplam 25 İl ve 2500 sporcunun katılımı ile gerçekleşen İller Arası Adana 5 Ocak Kurtuluş Karate Şampiyonasına Kulüp olarak sıkı bir çalışma programı ile hazırlandık. Öncelikle Kulüp Takımımızı bu Turnuvaya hazırlayan ve ekibimizi Adana’daki Turnuvaya götürüp Müsabakalarda baştan sona kadar yüksek özveri ile takibini yapan Kulüp Antrenörümüz Hayriye TabakSensei’ye çok teşekkür ediyor ve bu başarıdaki payından ötürü kutluyorum.  Kulüp sporcularımızdan İnci Beren Erden 2012 doğumlu Bayanlar Kata müsabakasında 3.’lük, bir diğer Kulüp sporcumuz Elif Naz Gülay ise 2006 doğumlu Bayanlar Kata müsabakasında 3.’lük elde ederek bizleri onurlandırdı. Turnuvada yarışan tüm sporcularımızı gösterdikleri performanslarından ve yarışma ruhu ile verdikleri mücadelelerinden dolayı kutluyorum”
Tabak, Os – Kar Karate Spor Kulübü olarak hedeflerinin bu yıl yapılacak
tümturnuva ve şampiyonalarda aynı başarıyı göstererek sporcularına Milli Takımının kapılarını açmak olduğunu sözlerine ekledi. Ümit KAHRIMANBu haber 89 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Bahçe-Nurdağı Hızlı Demiryolu Projesi'nde 'ışık göründü'

Bahçe-Nurdağı Hızlı Demiryolu Projesi'nde 'ışık göründü' Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından, yük trenlerinin seyir sürelerini 80 dakikadan 15 dakikaya, yolcu trenler...

Kazada traktörde bulunan çocuk hayatını kaybetti

Kazada traktörde bulunan çocuk hayatını kaybetti Osmaniye’nin Kadirli Yolu otoban köprüsü altında meydana gelen trafik kazasında traktörün römorkundan düşen 9 yaşın...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU