Aydın Osmaniye Gazetesi

Tubitak bilim fuarları tamamlandı

Tubitak bilim fuarları tamamlandı

Tarih 03Aralık2019, 10:17 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye’de 2019 Yılı 4006 Tübitak Bilim Fuarı Sergileri Tamamlandı.

Osmaniye’de 2019 Yılı 4006 Tübitak Bilim Fuarı Sergileri Tamamlandı.
Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK işbirliği çerçevesinde yürütülen 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları öğrencilerimizin özgün proje ve buluşlarıyla Şehit Mücahit Soydemir İmam Hatip Ortaokulu, Vatan Ortaokulu ve Cebelibereket Anadolu Lisesi ile tamamlandı.
Özgün buluş ve projeler ile yoğun ilgi gören 2019 yılı 4006 Tübitak Bilim Fuarı Sergilerinde, öğrenciler teknoloji, tasarım, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarım ve değerler eğitim gibi alanlarda eserlerini sergiledi.
İl genelinde 29 okulun gerçekleştirdiği bilim fuarı sergilerinde; problem çözme becerilerini geliştirmek, yaparak-yaşayarak öğrenme ile öğrencilerin eğitime yönelik tutumunun daha olumlu hale gelmesi ve bilimsel yaklaşım becerileri yetilerini kazanma hedeflendi. Haber Merkezi

Bu haber 31 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Kore Gazisi Kın, son yolculuğuna uğurlandı

Kore Gazisi Kın, son yolculuğuna uğurlandı Hastalığı nedeniyle vefat eden Kore Gazimiz Halil Kın, düzenlenen askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Durmuşoğlu, İnsan Hakları Günü mesajı yayımladı

Durmuşoğlu, İnsan Hakları Günü mesajı yayımladı AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’nun 10 Aralık Dünya İnsan Hakları günü dolayısıyla mesaj yayımlad...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU