Aydın Osmaniye Gazetesi

Engelsiz yaşam merkezinden teşekkür

Engelsiz yaşam merkezinden teşekkür

Tarih 19Kasım2019, 17:35 Editör Ali CİHANGİR

Kadirli Engelsiz Yaşam Merkezinden Belediye Başkanı Doktor Ömer Tarhan’a teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

Kadirli Engelsiz Yaşam Merkezinden Belediye Başkanı Doktor Ömer Tarhan’a teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.
Şehit Orhan Gök Mahallesi Toki evleri civarında bulunan Engelsiz Yaşam Merkezinin yol sorunu Başkan Tarhan’ın talimatıyla çözüldü.
Uzun zamandır stabilize ve bozuk olan yol bazı ortamlarda gündeme gelmiş ve Başkan Tarhan’da yolun yapılacağı sözünü vermişti.
Yolun yapılmasının ardından Engelsiz Yaşam Merkezi Müdürü Rıfat Seki, Belediye Başkanı Doktor Ömer Tarhan’ı makamında ziyaret ederek en büyük sorun olan yolun yapılmasından dolayı çiçek takdim ederek şahsı ve personelleri adına teşekkür etti.
Başkan Tarhan’da “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizin bütün mahallelerine hizmet götürme gayreti içerisindeyiz. Bizim tek önceliğimiz hizmet etmek ve hayır dua almaktır. İlçemizin daha iyi yerlere gelebilmesi için tüm çabamızı ve gayretimizi gösteriyoruz. Allah’ın izniyle yapacağımız çalışmalarla ilçemizi daha güzel bir hale getireceğiz. İlçemizdeki sorunları ve yolları bir plan dahilinde yapıyoruz. Bunlardan biri de Engelsiz Yaşam Merkezinin yoluydu, Söz vermiştik yaptık” diyerek Rıfat seki’ye ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Haber MErkezi

Bu haber 70 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Kore Gazisi Kın, son yolculuğuna uğurlandı

Kore Gazisi Kın, son yolculuğuna uğurlandı Hastalığı nedeniyle vefat eden Kore Gazimiz Halil Kın, düzenlenen askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Durmuşoğlu, İnsan Hakları Günü mesajı yayımladı

Durmuşoğlu, İnsan Hakları Günü mesajı yayımladı AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’nun 10 Aralık Dünya İnsan Hakları günü dolayısıyla mesaj yayımlad...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU