Aydın Osmaniye Gazetesi

Fen Lisesi projesi kabul edildi

Tarih 08Kasım2019, 09:32 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde Fen Lisesi tarafından hazırlanan “AB standartlarında stem yaklaşımları” projesi kabul edildi.

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde Fen Lisesi tarafından hazırlanan “AB standartlarında stem yaklaşımları” projesi kabul edildi.

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı ile Düziçi Fen Lisesi arasında proje sözleşmesi imzalandı.

Proje kapsamında 6 katılımcı öğretmen İsveç’e, 6 katılımcı öğretmen ise Macaristan’a gidecek.

Öğretmenlere STEM yaklaşımı hakkında proje tanıtım toplantıları yapıldığı, başvuran öğretmenlere İngilizce eğitimi verilmeye başlanıldığı belirtildi.

Ayrıca 17-23 Kasım 2019 tarihinde yapılacak İsveç hareketliliğinde yer alan öğretmenler ile Öğretme ve Eğitim için Erasmus+Personel Hareketliliği Hibe Sözleşmesi Modeli imzalandı. Haber Merkezi

Bu haber 44 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Başkan Denizoğlu, Ticaret Borsasını ziyaret etti

Başkan Denizoğlu, Ticaret Borsasını ziyaret etti Hasanbeyli Belediye Başkanı Selahattin Ddenizoğlu, Ticaret Borsasını ziyarette bulundu.

Evinde öldürülen kadın, toprağa verildi

Evinde öldürülen kadın, toprağa verildi Isparta'da eşi uzman çavuş Erkan Öztürk ile evlerinde silahla vurulmuş olarak bulunan Ebru Öztürk, Osmaniye’de ...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU