Aydın Osmaniye Gazetesi

Fen Lisesi projesi kabul edildi

Tarih 08Kasım2019, 09:32 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde Fen Lisesi tarafından hazırlanan “AB standartlarında stem yaklaşımları” projesi kabul edildi.

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde Fen Lisesi tarafından hazırlanan “AB standartlarında stem yaklaşımları” projesi kabul edildi.

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı ile Düziçi Fen Lisesi arasında proje sözleşmesi imzalandı.

Proje kapsamında 6 katılımcı öğretmen İsveç’e, 6 katılımcı öğretmen ise Macaristan’a gidecek.

Öğretmenlere STEM yaklaşımı hakkında proje tanıtım toplantıları yapıldığı, başvuran öğretmenlere İngilizce eğitimi verilmeye başlanıldığı belirtildi.

Ayrıca 17-23 Kasım 2019 tarihinde yapılacak İsveç hareketliliğinde yer alan öğretmenler ile Öğretme ve Eğitim için Erasmus+Personel Hareketliliği Hibe Sözleşmesi Modeli imzalandı. Haber Merkezi

Bu haber 90 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Asker uğurlama eğlencesi kanlı bitti

Asker uğurlama eğlencesi kanlı bitti Osmaniye'de asker uğurlama eğlencesinde, iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Bilek güreşi bölge şampiyonası düzenlendi

Bilek güreşi bölge şampiyonası düzenlendi Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu ve Osmaniye Bilek Gü...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU