Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak - Akdeniz Gazetesi
Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak

Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak

Tarih 15Ekim2019, 09:07 Editör Ali CİHANGİR

Kadirli’de damak tadına hitap edecek Bizim Ovadan doğal ürünler şarküteri, kahvaltılık ve gıda ürünleri Sumbas caddesinde açıldı.

Kadirli’de damak tadına hitap edecek Bizim Ovadan doğal ürünler şarküteri, kahvaltılık ve gıda ürünleri Sumbas caddesinde açıldı.
Açılışa Ak parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, ilçe Kaymakamı Ahmet Arık, Belediye Başkanı Dr.Ömer Tarhan, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu, İsmail Kaya, İl başkanı Hamza Tor, Belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, kurum amirleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Bir konuşma yapan işletme sahibi genç iş adamı Ahmet Selçuk Durmuşoğlu,Ticari hayatında dedesi İlhan Durmuşoğlu’nu örnek aldığını belirterek, bölgede damak tadına hitap edecek ürünlerde iddialı olduklarını ve markalaşmaya önem vereceklerini dile getirip, açılışta kendilerini yalnız bırakmayan başta Ak Parti grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve tüm katılımcılara teşekkür etti.
Durmuşoğlu, Açılışımıza uzaktan yakından katılarak bizleri mutlu eden herkese teşekkür ederim. Rabbim bizi evvela kendine, sonra bizi bize güvenenlere karşı mahcup etmesin. Amacımız bu memlekete bir marka kazandırmak bu kuruluş ve dönüşüm sürecinde tanıdık tanımadık herkesin fikrini ve duasını almaya ihtiyacımız var dedi.
Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya’da, Bizim Ovadan Doğal ürünler damak tadını ilçeye kazandıran genç iş adamına hayırlı olsun temennilerinde bulunarak hayırlı ve bol bereketli kazançlar dilediler. Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’da yaptığı konuşmasında, Durmuşoğlu’na Ticari hayatına atılımcılığından ve cesaretinden dolayı teşekkür ederek, hem nezih bir ortamda damak tadına hem de istihdama yönelik bir atılım yapan genç kardeşimi kutluyorum. İnanıyorum ki bu işletme bir marka değeri olacak diyerek, Çukurova’dan, Bizim Ovadan doğal ürünlerin ilçeye farkındalık getireceğini belirtip hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Turan ayrıca, Suriye’nin kuzeyine yapılan Barış Pınarı harekatına da değinerek Türkiye’nin orada olmasının nedenlerini anlattı ve Mehmetçiğe başarılar dileyerek Rabbim yar ve yardımcıları olsun dedi.
İlçe Müftüsü Necati Gündoğdu’nun hem işletmenin açılışı hem de Barış Pınarı harekatına katılan Mehmetçiğe yaptığı duygulu konuşma ve duaların ardından işletmenin açılış kurdelesi kesildi. Ardından misafirler, açılışa özel hazırlanmış yiyecek ve içeceklerin tadına vardılar. Bizim Ovada, sabah kahvaltılık çeşitleri, doğal köy ürünleri, çay, kahve çeşitleri ve damak tadına hitap edecek tüm ürünler bulunuyor. Ayrıca internet üzerinden de tüketiciler Bizim Ovadan’a ulaşabiliyor. Açılışa mehter takımıyla katılan Engelsiz Yaşam Merkezi Mehter takımı da açılışa renk kattı.
Ayrıca açılış neticesinde elde edilen kârın yarısının tüm “Çukurova” adına Mehmetçik Vakfına aktarılacağı belirtildi. Haber Merkezi

Bu haber 88 defa okunmuştur.

Delicious     FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Kafede çıkan yangında mutfak kullanılmaz hale geldi

Kafede çıkan yangında mutfak kullanılmaz hale geldi Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde gece geç saatlerde bir kefenin mutfağında çıkan yangın itfaiyenin müdahalesi ile sönd...

Kırsaldaki yatırımlar ve projeler konuşuldu

Kırsaldaki yatırımlar ve projeler konuşuldu Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye İl Özel İdaresi’ni ziyaret ederek, brifing aldı. Vali Yılmaz, İl Özel...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU