Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Kentin her noktasına fedakarca hizmet götürüyorlar

Kentin her noktasına fedakarca hizmet götürüyorlar

Tarih 12Ekim2019, 09:17 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye İl Özel İdaresi çalışanları, yıl boyu yapılan çalışmaların değerlendirilmesini yapmak, personelin moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlenen yemek programında buluştu.

Osmaniye İl Özel İdaresi çalışanları, yıl boyu yapılan çalışmaların değerlendirilmesini yapmak, personelin moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlenen yemek programında buluştu.
Cevdetiye Şantiyesinde ki programa Vali Ömer Faruk Coşkun, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Ali Gizlice ve meclis üyeleri, Genel Sekreter Mustafa Bolat, birim müdürleri ile Cevdetiye ve Kadirli Şantiyesine bağlı olarak görev yapan bütün personel katıldı. Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Kadir Tohumcu, bu yılki yapılan çalışmalarla ilgili teknik bilgi verdi.
Ardından Genel Sekreter Mustafa Bolat konuşmasında, "İlimizin her noktasına hizmet götüren fedakâr çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ellerine, emeklerine ve yüreklerine sağlık." dedi.
Meclis Başkanı Mehmet Ali Gizlice ise hizmet noktasında, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vermeye devam edeceklerini söyledi.
Vali Ömer Faruk Coşkun ise yaptığı konuşmada, İl Özel İdaresinin karar organı olan meclisin sağladığı destek ve idarenin başta Genel Sekreter olmak üzere sahada yaptığı çalışmadan son derece memnun olduğunu, bu yıl her alanda başarılı hizmetler gerçekleştirildiğini, başta ulaşım ve içme suyu olmak üzere insan hayatını kolaylaştırıcı alt yapıya yönelik çalışmaların programlananın üstünde yapılmış olmasının sevindirici olduğunu söyledi.
Vali Coşkun, gelecek yıl bunun daha fazlasının gerçekleştirileceğine yürekten inandığına belirterek, "Aslında İl Özel İdaremiz, eğitim, sağlık, tarım, sanayi olmak üzere her alanda başarılı hizmetler yürütmektedir. Bunun da birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmekten kaynaklandığına inanıyorum." dedi. Sohbet havasında geçen program birçok güzelliğin bir arada yaşanmasına vesile oldu. Merve Nur Çetinkaya  

Bu haber 25 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Artı Bilim Koleji törenle açıldı

Artı Bilim Koleji törenle açıldı Osmaniye’de Artı Bilim Eğitim Kurumları, Akyar Mevkisi Polisevi yolu Esentepe Sokakta düzenlenen törenle açıldı.

Kız çocukları günü için program düzenlendi

Kız çocukları günü için program düzenlendi Osmaniye’de “Dünya Kız Çocukları Günü” Çocuk Hakları İl Çocuk Komitesi üyeleri tarafından düzenlenen programla kutl...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU