Aydın Osmaniye Gazetesi

GESKON, spor camiasına yönelik seminer düzenliyor

GESKON, spor camiasına yönelik seminer düzenliyor

Tarih 12Ekim2019, 09:17 Editör Ali CİHANGİR

Gençlik ve Spor Konfederasyonu (GESKON) Osmaniye İl Başkanlığı tarafından “Sporcu Beslenmesi ve Önemi” konulu seminer düzenleneceği bildirildi.

Gençlik ve Spor Konfederasyonu (GESKON) Osmaniye İl Başkanlığı tarafından “Sporcu Beslenmesi ve Önemi” konulu seminer düzenleneceği bildirildi.

GESKON İl Başkanı Hayriye Tabak, spor camiasına yönelik seminerin yarın
Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezinde düzenleneceğini belirtti.

Tabak, seminere diyetisyen ve beslenme uzmanı Ayşenur Kahraman’ın konuşmacı olarak katılacağını dile getirdi.

Osmaniye’de GESKON İl Başkanlığına başladıktan sonra çalışmalara ız verdiğini ifade eden Tabak, şunları kaydetti:
“GESKON genel merkezi tarafından Türkiye geneli birçok ilde olduğu gibi Osmaniye’ye il başkanı olarak atanmamın ardından uzman eczacı Mustafa Topal şampiyon spor kulübü başkanı Hasan Topal ve GESKON İl Başkanı olarak da OSKAR Karate Spor Kulübü Başkanı Ali Tabak ile Yönetimimizi oluşturduk. Konfederasyonumuzun faaliyet programında yer alan ve ilkini Ekim ayı içerisinde gerçekleştireceğimiz “Sporcu Beslenmesi ve Önemi” konulu semineri 12 Ekim 2019 tarihinde Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezinde diyetisyen ve beslenme uzmanı Ayşenur Kahraman’ın sunacağı seminerle başlatıyoruz. Seminerimize tüm Osmaniyeli sporseverleri, sporcularımızı ve antrenörlerimizi davet ediyoruz. Bu konularda bizlerden desteklerini esirgemeyen GESKON Ankara İl Başkanı Murat Yaşar Önal ve GESKON İstanbul İl Başkanı Cengiz Deniz hocama teşekkür ediyorum”   Ümit KAHRIMAN  

Bu haber 92 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Asker uğurlama eğlencesi kanlı bitti

Asker uğurlama eğlencesi kanlı bitti Osmaniye'de asker uğurlama eğlencesinde, iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Bilek güreşi bölge şampiyonası düzenlendi

Bilek güreşi bölge şampiyonası düzenlendi Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu ve Osmaniye Bilek Gü...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU