Aydın Osmaniye Gazetesi

Artı Bilim Eğitim Kurumları bugün açılıyor

Artı Bilim Eğitim Kurumları bugün açılıyor

Tarih 11Ekim2019, 10:16 Editör Ali CİHANGİR

Artı Bilim Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Celal Demir ve yönetim kurulu üyeleri, kolejinin bu gün yapılacak açılışına Osmaniyeli vatandaşları davet etti.

Artı Bilim Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Celal Demir ve yönetim kurulu üyeleri, kolejinin bu gün yapılacak açılışına Osmaniyeli vatandaşları davet etti.

Artı Bilim Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Celal Demir, basın toplantısında yaptığı açıklamada, Artı Bilim Koleji olarak Osmaniye’de Uğur Dershanesi ve Artı Bilim Temel Lisesi süreciyle bugünlere geldiklerini belirtti.

Artı Bilim Eğitim Kurumları olarak dershane ve kolejleriyle beraber Osmaniye’ye yeni bir sayfa açtıkları ifade eden Demir “Artı Bilim Koleji birebir öğrenci başarısı takibi ve rehberlik ilgisi, öğrencilerin iyi bir üniversite kazanmasında tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir yapıda planlanmıştır” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Celal Demir, ülkemizin geleceğinin eğitimden geçtiğine dikkat çekerek vatanımıza, milletimize faydalı olacak milli ve manevi değerlere sahip gençleri yetiştirmeyi bir görev kabul ettiklerini belirterek “ Artı Bilim Koleji olarak; Misyonumuz; Milli ve manevi değerlere sahip olan, vatanın ve milletini seven, aile bağlarına önem veren, kendine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmektir. Vizyonumuz; Çağdaş bilimlerle donanımlı, kariyer basamaklarını çıkarken kendine güveni olan bireyler yetiştirmektir. Sınavlara hazırlanan öğrencimize gerekli olan bilgi ve birikimini kazandırmaktır” dedi.
Artı Bilim Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Celal Demir okulda sabah 08.40’de kahvaltı ile başlayan öğretim sürecinin akşam 16.40 ‘a kadar devam ettiğini 12.Sınıflarda saat 14.40’dan 16.40’a kadar soru çözümü yaptıklarını ara sınıflarda ise sınıf içi soru çözümü ve her cumartesi öğlene kadar etüt ve deneme sınavlarıyla öğretim sürecini desteklediklerini söyledi.
Demir, Veli işbirliğine çok önem verdiklerini örneğin devamsızlık yapan öğrencinin velisinin hemen arandığını ödev ve çalışma sorunu yaşayan öğrencilerin rehberlik servisi desteğiyle veli işbirliğiyle aşılmaya çalışıldığını belirtti.
Geziler, kahvaltı programları ve değişik etkinliklerle eğitim öğretim sürecini pekiştireceklerini belirten Artı Bilim Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Celal Demir 10 yıllık süreçte Artı Bilim Eğitim Kurumları olarak yüzlerce öğrencimize Tıp, Hukuk, Mühendislik, PDR ve Eğitim Fakülteleri gibi seçkin üniversitelerin seçkin bölümlerini kazandıklarını. Geçmişte elde ettiğimiz bu başarıyı İnşallah Artı Bilim Kolejinde ’de devam edecekleri kaydetti. Haber Merkezi

Bu haber 63 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Asker uğurlama eğlencesi kanlı bitti

Asker uğurlama eğlencesi kanlı bitti Osmaniye'de asker uğurlama eğlencesinde, iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Bilek güreşi bölge şampiyonası düzenlendi

Bilek güreşi bölge şampiyonası düzenlendi Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu ve Osmaniye Bilek Gü...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU