Aydın Osmaniye Gazetesi

Milletvekili Kaya’dan Özel İdareye ziyaret

Milletvekili Kaya’dan Özel İdareye ziyaret

Tarih 14Eylül2019, 09:34 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Milletvekilleri, Köy ziyaretlerinin ardından, Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat’a ziyarette bulundu.

Osmaniye Milletvekilleri, Köy ziyaretlerinin ardından, Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat’a ziyarette bulundu.

Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya beraberinde Ak Parti İl Başkanı Av. Hamza Tor, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Ali Gizlice, Meclis Üyesi İsmail Sert ile birlikte merkeze bağlı Çardak, Çona ve Dereli Köylerinde yaptığı ziyaretlerin ardından İl Özel İdaresine ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette İl Özel İdaresi  Genel Sekreteri Mustafa Bolat, Kurumun yapmış olduğu yatırımlar, köylerde karşılaşılan ve çözüm istenilen sorunlar ayrıca İl Özel İdaresinin 2020 yılında yapacağı yatırımlarla ilgili istek ve gözlemlerini iletti.

Genel Sekreter Mustafa Bolat tarafından 2019 yılında yürütülen ve devam eden yatırımlarla ilgili yapılan bilgilendirmenin ardından Milletvekili İsmail Kaya tarafından köylere yaptığı gezi kapsamında dile getirilen konular dile getirildi.

 İl Özel İdaresinin yaptığı çalışmalardan ve vatandaş odaklı hizmetlerden son derece memnun olduğunu belirten Milletvekili Kaya,  “Daha yaşanabilir bir Osmaniye için çalışan İl Genel Meclis üyeleri ile İl Özel İdaresinin her kademesindeki çalışanlara teşekkür ediyorum” dedi.

Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat ise, Hizmetlerin gerçekleşmesinde kaynak sağlayan herkese teşekkür ettiğini söyledi.  Haber Merkezi

Bu haber 50 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak

Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak Kadirli’de damak tadına hitap edecek Bizim Ovadan doğal ürünler şarküteri, kahvaltılık ve gıda ürünleri Sumbas cadd...

AGD Siyer-i Nebi yarışması yapılacak

AGD Siyer-i Nebi yarışması yapılacak Osmaniye’de Anadolu Gençlik Derneği (ADG) tarafından Siyer-i Nebi Yarışması düzenleneceği bildirildi.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU