Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Okul ziyaretlerinde öğrencilere önemli mesajlar verildi

Okul ziyaretlerinde öğrencilere önemli mesajlar verildi

Tarih 13Eylül2019, 10:42 Editör Ali CİHANGİR

Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, 2019-2020 Eğitim ve öğretim yılının ilk haftası nedeniyle Kadirli’de okul ziyaretleri yaptı.

Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, 2019-2020 Eğitim ve öğretim yılının ilk haftası nedeniyle Kadirli’de okul ziyaretleri yaptı.
Şehit Muhammet Mustafa Karabörk Fen Lisesi ve Savrun Şehit Mustafa Çiğiloğlu Anadolu liselerini ziyaret ederek, okul yöneticilerden okulların ve öğrencilerin genel durumu hakkında bilgiler aldı.
Durmuşoğlu, Fen Lisesinde öğlen yemeğinde öğrencilerle birlikte aynı masada yemek yiyerek onlarla bir süre sohbet etti.
Öğrencilere önemli tavsiyelerde bulunan Durmuşoğlu, “Elbette hepinizin hedefleri vardır. Hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, çok çalışmalısınız. Bunun yanında da iyi birer insan olmalısınız, tüm imkanlarınızı kullanarak başarıya doğru emin adımlarla koşmalısınız” tavsiyelerinde bulunarak kendisinin öğrencilik yıllarından kesitler anlatarak, öğrencilere kendilerini geliştirmeleri adına bir takım öğütler verdi.
İlçede Eğitime büyük önem ve destek verdiklerini dile getiren Durmuşoğlu, Milli ve Manevi değerlerle yetişen çocuklarımızın çok daha iyi yetiştirilmesi gerekiyor. Hem çalışkan hem de ahlaklı bir gençlik hedeflerimiz olmalı dedi. Okullarında Milletvekilini ağırlamanın ve sohbet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten öğrenciler de kendilerine gösterilen ilgi ve tavsiyelerden dolayı Durmuşoğlu’na teşekkür etiler.
Durmuşoğlu beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, Gençlik ve spor il müdürü Mustafa Loğoğlu, Kadirli Gençlik ve spor ilçe müdürü Yılmaz Bal,Eğitim Bir-Sen başkanı Mustafa Demirci, Sumbas belediye başkanı Zeki Demiroğlu, Ak parti Kadirli ilçe başkanı İsmail Oruç, Gençlik kolları başkanı Hakan Narcıoğlu, Sumbas Ak parti ilçe başkanı Erol Kaplan ile birlikte okul yöneticileriyle bir süre sohbet ettikten sonra okullardan ayrıldı. Haber Merkezi

Bu haber 34 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, “İktidarımızda sürekli engellerle karşılaştık”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, “İktidarımızda sürekli engellerle karşılaştık” AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Partisinin Osmaniye’deki İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

Festivalden başarıyla döndüler

Festivalden başarıyla döndüler Turkcell U16 Salon Atletizm Festivali, Ataköy Atletizm Salonu’nda sona erdi.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU