Aydın Osmaniye Gazetesi

Fen Lisesi başarının adresi oldu

Fen Lisesi başarının adresi oldu

Tarih 17Ağustos2019, 10:46 Editör Ali CİHANGİR

TOBB Osmaniye Fen Lisesi Yükseköğretim Kurumu Sınavı (YKS) sonuçlarıyla adından bir kez daha bahsettirmeyi başardı.

TOBB Osmaniye Fen Lisesi Yükseköğretim Kurumu Sınavı (YKS) sonuçlarıyla adından bir kez daha bahsettirmeyi başardı.
6 yıldan bu yana görev yaptığı süre içerisinde başarı çıtasını hep yükselten Okulun başarılı Müdürü Yılmaz Kırpık, “Çok kıymetli Öğrencilerimizin hayatlarında açılan bu yeni kapıdan mutlu bir şekilde geçerek Ülkemize ve Milletimize güzel hizmetler etmeleri temennisiyle hepsini ayrı ayrı tebrik ediyor, tüm mezunlarımıza üniversite yaşamlarında başarılar diliyorum ve onlara bu yolda yardımlarını esirgemeyen fedakâr öğretmenlerimize ve velilerimize de şükranlarımızı sunuyorum” dedi.
Kırpık, “Başarılı bir 6 yıl TOBB Osmaniye Fen Lisesinde çok iyi öğretmen kadrosuyla ben demeyerek biz diyerek ilk binde 12 öğrenci, İlk 10.000’de 35 öğrenci, İlk 20.000’de 52 öğrenci ile yine iyi bir başarı yakaladık.15 Ağustos 2019 bugün itibariyle de TOBB Osmaniye Fen Lisesinden ayrıldım. Kadirli Bahçeşehir kolejinde kampüs müdürü olarak görevime devam ediyorum. Aynı başarıyı Kadirli Bahçeşehir Kolejinde ekibimle Rabbimin izniyle devam ettireceğim” dedi.
Başarılı idareci Yılmaz Kırpık’ın Bahçeşehir Kolejine gelmesiyle birlikte ilçede Eğitim ve Öğretimdeki başarı çıtasının biraz daha yükselmesi bekleniyor. Merve Nur Çetinkaya 
 

Bu haber 91 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, “İktidarımızda sürekli engellerle karşılaştık”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, “İktidarımızda sürekli engellerle karşılaştık” AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Partisinin Osmaniye’deki İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

Festivalden başarıyla döndüler

Festivalden başarıyla döndüler Turkcell U16 Salon Atletizm Festivali, Ataköy Atletizm Salonu’nda sona erdi.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU