Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Yaz Kur’an Kursları satranç turnuvası tamamlandı

Yaz Kur’an Kursları satranç turnuvası tamamlandı

Tarih 15Ağustos2019, 17:52 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye İl Müftülüğü tarafından düzenlenen, Yaz Kur'an Kurslarında eğitim gören öğrencilerin katıldığı "Yaz Kur'an Kursları Satranç Turnuvası" sona erdi.

Osmaniye İl Müftülüğü tarafından düzenlenen, Yaz Kur'an Kurslarında eğitim gören öğrencilerin  katıldığı "Yaz Kur'an Kursları Satranç Turnuvası" sona erdi.

Turnuva sonunda, erkeklerde Karaçay Camii, kızlarda ise Rabia Kız Kur'an Kursu birinci geldi. Turnuvada başarılı olan öğrencilerimize madalya ve çeşitli hediyeleri İl Müftü Yardımcısı Berrin Erdoğan tarafından verildi.

İl Müftü Yardımcısı Berrin Erdoğan, turnuvanın düzenlenmesine katkıları ve destekleri nedeniyle turnuva organizasyonunda görevli hocalara ve turnuvaya katılım sağlayan tüm öğrencilere teşekkür etti. Haber merkezi

Bu haber 32 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Meslek edindirme kursuna ziyaret

Meslek edindirme kursuna ziyaret Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü, özel işyerleri ile düzenlediği kursları ziyaret etti.

Gaziantep Valisi Gül, Vali Cokun’u ziyaret etti

Gaziantep Valisi Gül, Vali Cokun’u ziyaret etti Gaziantep Valisi Davut Gül, Osmaniye Valisi Vali Ömer Faruk Coşkun’u makamında ziyaret etti.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU