Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Başkan Demiroğlu, gençlerle piknik yaptı

Başkan Demiroğlu, gençlerle piknik yaptı

Tarih 15Ağustos2019, 17:51 Editör Ali CİHANGİR

Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, Belediye’nin düzenlediği piknik programında gençlerle Göller Yaylasında bir araya geldi.

Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, Belediye’nin düzenlediği piknik programında gençlerle Göller Yaylasında bir araya geldi.
“Gençlerimizi seviyoruz” diyen Başkan Demiroğlu: “Gençlerimizle böyle güzel bir organizasyonda bir araya gelmekten dolayı çok mutluyuz. Onları seviyor ve önemsiyoruz. Çünkü geleceğimizin temelleri olan gençlerimizin bilgili, ahlaklı ve ülkesine faydalı birer birey olmalarını sağlamaya çalışmak bizlerin görevidir. Bu anlamda göreve geldiğimizden bu güne her fırsatta gençlerle bir araya gelmeye çalışıyorum. Bu bağlamda belediye olarak gençlerimize çeşitli eğitimler, sosyal ve kültürel etkinlikler düzenliyoruz. Amacımız geçmişini bilen ve geleceğe emin adımlarla yürüyen bir gençlik oluşturmak. Bakıldığında bu noktada başarılı olduğumuzu görmek bizleri daha da mutlu ediyor” ifadelerini kullandı. Haber merkezi

Bu haber 68 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

CGC üyeleri, yeni basın kartlarına kavuştu

CGC üyeleri, yeni basın kartlarına kavuştu Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) üyesi bazı gazetecilere yeni basın kartları dağıtıldı.

Yerfıstığı müzesi projesi destek aldı

Yerfıstığı müzesi projesi destek aldı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından, 2019 Yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyap...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU