Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
AK Parti’nin kuruluş yıldönümünde dua okudular

AK Parti’nin kuruluş yıldönümünde dua okudular

Tarih 15Ağustos2019, 17:51 Editör Ali CİHANGİR

Ak Partinin Kuruluşunun 18 yılı nedeniyle Kadirli’de Ak partiye gönül verenlerden bir grup vatandaş, Ak partinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla program düzenleyerek Yasin-i şerif okudular.

Ak Partinin Kuruluşunun 18 yılı nedeniyle Kadirli’de Ak partiye gönül verenlerden bir grup vatandaş,  Ak partinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla program düzenleyerek Yasin-i şerif okudular.
Cemalpaşa Mahallesinde okunan Yasin-i şerifin ardından ülkenin bekası, birlik ve beraberliği, kalkınması, huzuru ve güveni için dualar edildi.
Kurucu Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a hiteben “Kadirli’ye gelmesen de her zaman gönlümüzdesin koca reis” denilerek bu özel ve güzel günde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Dualar gönderildi.
Ayrıca "Asırlardan beri birlik ve beraberlik içerisinde kutlanan, yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan Kurban Bayramı'nın sevincini, mutluluğunu, coşkusunu ve heyecanını   milletimizin ve İslam aleminin Kurban Bayramı  en içten duygularla kutlanıp, tüm insanlığa sevgi, barış, huzur ve mutluluk getirmesi temenni edildi.
Siyaset sahnesine Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2001 yılında giren AK Parti, reformlar ve seçim başarılarıyla dolu 18 yılı geride bırakarak  4 başbakan, 2 Cumhurbaşkanı çıkardı. Haber Merkezi

Bu haber 50 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

CGC üyeleri, yeni basın kartlarına kavuştu

CGC üyeleri, yeni basın kartlarına kavuştu Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) üyesi bazı gazetecilere yeni basın kartları dağıtıldı.

Yerfıstığı müzesi projesi destek aldı

Yerfıstığı müzesi projesi destek aldı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından, 2019 Yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyap...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU