Aydın Osmaniye Gazetesi

AK Parti’den gazetelerimize bayram ziyareti

AK Parti’den gazetelerimize bayram ziyareti

Tarih 15Ağustos2019, 09:44 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye AK Parti il, ilçe yöneticileri ile milletvekilleri Akdeniz gazeteleri yayın grubu sahibi L.Taner Deniz’e Kurban Bayramı ziyaretinde bulundu

Osmaniye AK Parti il, ilçe yöneticileri ile milletvekilleri Akdeniz gazeteleri yayın grubu sahibi L.Taner Deniz’e Kurban Bayramı ziyaretinde bulundu
Ziyarette, AK Parti İl Başkanı Hamza Tor, Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu İsmail Kaya, Merkez İlçe Başkanı Hanifi Zaimoğlu ile bazı yönetim kurulu üyeleri yer aldı.
Gazetelerimiz sahibi L.Taner Deniz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek AK Parti teşkilatına çalışmalarda başarı diledi.
Meclisi tatilde olması sebebiyle milletvekilleri ve teşkilat mensuplarının daha yoğun bir şekilde halkın sorunlarına yönelmelerinin beklendiğini ifade eden Deniz, devlet yatırımlarının arttırılması için AK Parti teşkilatına ve milletvekillerine büyük görev düştüğünü dile getirdi.
AK Parti Osmaniye milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Akdeniz yayın grubuna çalışmalarına verdikleri yayın desteğinden dolayı teşekkür etti.
Kurban Bayramı'nı kutlayan Durmuşoğlu, “Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatilde olması münasebetiyle vatandaşlarımızla bir araya gelip onların sorun ve taleplerini dinleme imkanımız oluyor. Bir ekip ruhu ile çalışarak halkımızı sorunlarını dinliyor çözüm yollarına bakıyoruz” dedi.
AK Parti milletvekili İsmail Kaya, meclis tatili sebebiyle kent merkezi ve ilçelerde ziyaretlerde bulunduklarını söyledi.
Kentteki kamu yatırımlarının takipçisi olduklarını anlatan Kaya, “Bir taraftan devam eden yatırımların bir an önce tamamlanması diğer taraftan da yeni yatırımların şehrimize kazandırılması için yoğun tempoda çalışıyoruz. Yatırımlarla her geçen gün büyüyen ve gelişen şehrimiz hizmetin en iyisine layıktır" diye konuştu.
AK Parti İl Başkanı Hamza Tor, teşkilat çalışmaları hakkında bilgi vererek desteklerinden dolayı Akdeniz takip Aydın Osmaniye gazeteleri sahibi Denize teşekkür etti. Haber Merkezi

Bu haber 90 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

CGC üyeleri, yeni basın kartlarına kavuştu

CGC üyeleri, yeni basın kartlarına kavuştu Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) üyesi bazı gazetecilere yeni basın kartları dağıtıldı.

Yerfıstığı müzesi projesi destek aldı

Yerfıstığı müzesi projesi destek aldı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından, 2019 Yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyap...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU