Aydın Osmaniye Gazetesi

Kaymakam Almalı, işletme ziyaretlerinde bulundu

Kaymakam Almalı, işletme ziyaretlerinde bulundu

Tarih 16Temmuz2019, 18:10 Editör Ali CİHANGİR

Düziçi İlçe Kaymakamı Mutlu Almalı ve İlçe Tarım ve Orman Müdürümüz Fevzi Soner Çerçi, işletme ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Düziçi İlçe Kaymakamı Mutlu Almalı ve İlçe Tarım ve Orman Müdürümüz Fevzi Soner Çerçi, işletme ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.
Almalı, ilçede Musa Mehmet Güzel’e ait Güzeller Süt ve Süt Ürünleri işletmesi ile yem satış noktası ve hayvancılık işletmelerine ziyarette bulundu.
İşletme sahibi Musa Mehmet Güzel’den işletmeleri hakkında bilgiler aldı.
Süt ve sütçülük sektörü, yem ve hayvancılık konularında bilgi alışverişinde bulundular.
Güzeller Ticarete ait işletme ziyaretlerinde Gıda Yüksek Mühendisi Özcan Demirtaş, Ziraat Mühendisleri Olcay Çelik ve Yusuf Ziya Mart, Veteriner Hekimler Özcan MART ve Eren Ergenç, Tekniker Selcen Erdaş Çelik ile İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünden teknik personeller hazır bulundular.  
Kaymakam Mutlu Almalı, Musa Mehmet Güzel’in ilçeye güzel bir girişimci örneği olduğunu; süt, yem ve hayvancılık sektörünün ayni işletme sahibi tarafından takip edilmesinin işletmenin sürdürülebilirliği açısından çok önemli avantajlar sağladığını dile getirerek, bol kazançlar diledi. Haber Merkezi

Bu haber 64 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Meslek edindirme kursuna ziyaret

Meslek edindirme kursuna ziyaret Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü, özel işyerleri ile düzenlediği kursları ziyaret etti.

Gaziantep Valisi Gül, Vali Cokun’u ziyaret etti

Gaziantep Valisi Gül, Vali Cokun’u ziyaret etti Gaziantep Valisi Davut Gül, Osmaniye Valisi Vali Ömer Faruk Coşkun’u makamında ziyaret etti.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU