Aydın Osmaniye Gazetesi

Sumbas’ta 15 Temmuz Bayrak Yürüyüşü ve Sergi açılışı yapıldı

Sumbas’ta 15 Temmuz Bayrak Yürüyüşü ve Sergi açılışı yapıldı

Tarih 16Temmuz2019, 18:10 Editör Ali CİHANGİR

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Sumbasta Bayrak Yürüyüşü ve 15 Temmuz Resim Sergisi açıldı.

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Sumbasta Bayrak Yürüyüşü ve 15 Temmuz Resim Sergisi açıldı.
Sumbas ilçe girişinde çok amaçlı toplantı salonuna kadar yürüyüşe Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, İlçe Jandarma Bölük Komutan vekili Muzaffer Gümüt, İlçe Emniyet Amiri Cemil Deniz, Mehmetli Belde Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Sert, Ak parti Sumbas İlçe Başkanı Erol Kaplan, Sumbas İl Genel Meclis Üyesi Veli Gani, Ak Parti Kadınkolları Başkanı Cennet Kılıççeker, Ak Parti Sumbas Gençlik Kolları Başkanı Şuayip Çoban, Ak parti Sumbas Belediye Meclis üyeleri Daire Amirleri Mahalle ve Köy Muhtarları İle Sumbas Halkı katıldı.
Yürüyüşün Sumbas Belediyesi Kapalı düğün salonunun önende son bulmasınının ardından düğün salonunda İlçe Protokolünün katılımıyla fotoğraf, kompozisyon ve şiir sergisi açıldı.
15 Temmuz resim sergisinin açılışını Kurdelesini Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu kesti.
Katılımcılara Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu tarafından yemek verildi. Yemekten sonra demokrasi nöbetine geçildi. Demokrasi Nöbeti Sabah Namazına kadar devam edeceği öğrenildi. Haber MErkezi

Bu haber 62 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Meslek edindirme kursuna ziyaret

Meslek edindirme kursuna ziyaret Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü, özel işyerleri ile düzenlediği kursları ziyaret etti.

Gaziantep Valisi Gül, Vali Cokun’u ziyaret etti

Gaziantep Valisi Gül, Vali Cokun’u ziyaret etti Gaziantep Valisi Davut Gül, Osmaniye Valisi Vali Ömer Faruk Coşkun’u makamında ziyaret etti.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU