Aydın Osmaniye Gazetesi

CGC üyeleri, yeni basın kartlarına kavuşuyor

CGC üyeleri, yeni basın kartlarına kavuşuyor

Tarih 13Temmuz2019, 09:39 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) üyesi bazı gazetecilere yeni basın kartları dağıtıldı.

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) üyesi bazı gazetecilere yeni basın kartları dağıtıldı.

CGC Başkanı Ali Cihangir, cemiyetin Ali Türkmen Toplantı salonunda düzenlenen etkinlikte, ilk etapta 8 basın mensubuna kartlarını teslim etti.
 
Başbakanlık Basın Enformasyon Genel Müdürlüğünün Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına bağlandığını ifade eden Cihangir, kurumun yeniden yapılanması nedeniyle, yenilenen basın kartlarının gazetecilere verilmeye başlandığını belirtti.

İlk etapta 8 basın kartının cemiyete ulaştığını, kartlar geldikçe dağıtımının devam edeceğini ifade eden Cihangir, şunları kaydetti:
“Yeni yürürlüğe giren yeni Cumhurbaşkanlığı hükümet sitemi geçildikten sonra Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü de değişerek Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanlığı olmuştur. Bunun üzerine basın kartlarının tamamı yenilendi. Yenilenirken şekli ve rengi de yenilendi. Artık basın artları Turkuaz renge dönüştürülmüştür. Cemiyetimiz üyesi basın kartları sahibi meslektaşlarımızın şu anda birinci posta basın kartları elimize ulaştı. Önümüzdeki günlerde de kartların cemiyetimize ulaşmasını bekliyoruz. Yeni basın kartlarının hayırlı olmasını diliyorum. Önümüzdeki süreçte basın trafik kartlarının da yenilenmesi söz konusudur. Bilindiği gibi basın kartları güneşe dayanıklı değildi. Bu konuda çalışmaların yürütüldüğünü biliyoruz.  Bugün cemiyetimize ulaşan basın kartlarının bir bölümünü meslektaşlarımıza teslim ediyoruz. Yeni kartların hayırlı olmasını diliyorum. Kartlar geldikçe arkadaşlarımıza teslim edeceğiz.”
CGC Başkanı Cihangir, ilk etapta cemiyete ulaşan ve L.Taner Deniz, Mehpare Deniz, Aydın Deniz, Tuğba Cihangir, Gonca Deniz Karaçay, Şükrü Tozluklu ve Ümit Kahrıman’a ait basın kartlarını teslim etti. CGC Basın 

 

Bu haber 166 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak

Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak Kadirli’de damak tadına hitap edecek Bizim Ovadan doğal ürünler şarküteri, kahvaltılık ve gıda ürünleri Sumbas cadd...

AGD Siyer-i Nebi yarışması yapılacak

AGD Siyer-i Nebi yarışması yapılacak Osmaniye’de Anadolu Gençlik Derneği (ADG) tarafından Siyer-i Nebi Yarışması düzenleneceği bildirildi.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU